Kedim biz parktayken kayboldu

Arkadaşlar babam araba ile her tarafı aramış sormuş soruşturmuş ama kediyi bulamamış. Son çare ilan bastırmak oluyor galiba. Şu an canım cok sıkkın. Yavas yavas umudumu kaybediyorum. Kedi bu civarlarda yok ):

Arkadaşlar kedim 6 aylık falan ama su falan bulabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar babam araba ile her tarafı aramış sormuş soruşturmuş ama kediyi bulamamış. Son çare ilan bastırmak oluyor galiba. Şu an canım cok sıkkın. Yavas yavas umudumu kaybediyorum. Kedi bu civarlarda yok ):

Hocam bu yaptıklarınızı kaybolduğu an yapsanız bulma şansınız çok daha yüksekti. Umarım bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayatını sürdürecek şekilde su ve yiyecek bulabilir.

Hayatını sürdürecek şekilde su ve yiyecek bulabilir.

İcime biraz su serptin eyvallah.

Yemin ederim her gün 6 da kalkıp 2 saat arıyorum ben cok ozledim ne yapmam gerekiyor ilan bastıracak yer yeni buldum yarın bastırıcam ama ilan bastırmanın fayda etmeyeceğini söylüyor kedi bulan insanlar her gün vicdan azabı çekiyorum baska ne yapabilirim?

Aman hocam kokulu kumu dökmeyin!
o kadar saçma yorumlar yapmışsınız ki konunun gerçekliğinden şüphe edeceğim neredeyse.
Büyük ihtimal yaşı bayağı bi' küçük bu tarz şeyleri idrak edemiyor. Yoksa çok falso var cidden.

Mamayı ben mi yiyeceğim ne demek ya dostum? Diğer kedilere ver sevap kazanırsın sevindirirsin hayvanları en azından. Sadece senin kedinin yiyebileceği bir mama değil o. Ha yok bana ne para istiyorum diyorsan oyuncak değil "can" aldığını hatırlatmak isterim ve diğer hayvanların kaderleriyle, hayatlarıyla oynamaman için bir daha sahiplenmeni önermem. Umarım bulursun hayvancağızı.

Bu kadar lince gerek yoktu hocam açtım mamayı şimdi ne yapmam gerek? Söyleyin dinliyorum?
Herkesin demek istediği şu: Şu an senin gündeminde daha önemli bir konu kedin kayıp ama sen hala kedinin mamasının parasını düşünüyorsun. O zaman gerçekten bu kedinin bulunmasını önemsemiyorsun. Ben dahil bütün katılımcılar böyle düşünüyorlar ve yanlış düşünmediğimize kesinlikle eminim. Ayrıca 'Söyleyin dinliyorum?' sorunun cevabı ise:
1. Çözüm: Sokaktaki kedilere dağıtmak.
2. Çözüm: 1,5 Kilogramın üstündeyse ki ,zannetmiyorum, İkinci el sitelerinden satmak.
Umarım kedini mamayı ne yapıcam diye düşünürken bulmuşsundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı