Kedim çalındı veya kayboldu

Evinizin etrafında bahçe varsa orada olablilir. Benim kedim balkondan atlayarak bahçeye gitmiş ama bayağı aramamıza rağmen bulamamıştık sabah akşam gece, 1 gün sonra peşine iki kedi takmış farklı bir binanın bahçesinde öyle buldum. Etrafta kedi varsa onları takip edebilirsiniz veya mahalledeki kedileri dinleyin sessiz saatlerde farklı kedileri hemen aralarına almadıkları için kedi kavgası çıkabiliyor. İsmini 4-5 arası seslen komşuları umursama ^^ umarım bulursun benim kedim sokaktan çok korkardı bir gitmişti bir daha bulamayacağım sandım. Etrafta gidebileceği bahçe yoksa araba altlarına bak lütfen. Yavru kedi sesi açarak bulmayı dene kedilerin dikkatini çekiyor.
Umarım en yakın zamanda bulunur.

Yavru kedi sesi açarsa bütün kediler dolaşır ve kedisi diğer kedilerden korkabilir.

Umarim bulursunuz. Bulacak olursaniz da kedinize cip taktirmanizi tavsiye ediyorum. Yanlis hatirlamiyorsam su an 75 TL gibi bir ücreti var. Böyle durumda yerini tespit etmeniz kolay olur.
Kutusuna falan girmeyi hiç sevmiyor, biraz huysuz bir kedi ama seviyoruz. Kutusuna sokabilirsem taktırırım hocam biriktirdiğim parayla.

Nasıl çip takılıyor?

Asilama yöntemiyle boyun kismina pirinc tanesi kadar cip yerlestiriyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asilama yöntemiyle boyun kismina pirinc tanesi kadar cip yerlestiriyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer kaybolan kedimi bulabilirsem direk taktıracağım.

Geri
Yukarı