Kekolardan nasıl kurtulurum?

Ya yeter kardeşim rahat bırak beni her yazdığıma karşı çıkıp "sicili kirlenir" "başı yanar" gibi şeyler söylüyorsun bir de ifade atıyorsun.

Böyle karşı çıkma gibi bir amacım yok ölümüne döv demişsin o keko dövüldükten sonra şikayet etse döven şahıstan hem ceza yer ayrıca döven şahıs tekrar dövülür.

Böyle karşı çıkma gibi bir amacım yok ölümüne döv demişsin o keko dövüldükten sonra şikayet etse döven şahıstan HM ceza yer ayrıca döven şahıs tekrar dövülür.
Hocam ben o kadar kavgaya karıştım dayak da attım dayak da yedim hiç sicilim falan yanmadı zaten böyle olaylar çok uzamaz anlık gelişir biter gider.

Merhaba dostlar.
Çingenelerin, suriyelilerin ve pek iyi insanların olmadığı yerde yaşıyorum.
Bugün eve dönerken 7-8 kişi yaklaşık 10M ilerisinden bağırdı bana, bunlar klasik keko lafları "LAN baksana, şişt çocuk" gibi bende onlara yanıt vermeyerek bir tane arkadaşımın evine girdim. Neyse ki kurtuldum. Fakat bunu her zaman yapamayabilirim. Ne yapmam lazım dostlar, yaşadığım yeri de değiştiremediğim için taşınmak dışında tavsiye verebilir misiniz?

Aralarına katılarak kurtulabilirsin.

Merhaba dostlar.
Çingenelerin, suriyelilerin ve pek iyi insanların olmadığı yerde yaşıyorum.
Bugün eve dönerken 7-8 kişi yaklaşık 10M ilerisinden bağırdı bana, bunlar klasik keko lafları "LAN baksana, şişt çocuk" gibi bende onlara yanıt vermeyerek bir tane arkadaşımın evine girdim. Neyse ki kurtuldum. Fakat bunu her zaman yapamayabilirim. Ne yapmam lazım dostlar, yaşadığım yeri de değiştiremediğim için taşınmak dışında tavsiye verebilir misiniz?

Ağzının üstüne bir tane vur bak bir daha bulaşıyorlar mı sana.

Geri
Yukarı