Kemal Kılıçdaroğlu: ”Ben Kemal, geliyorum.”

Bi anda Ekrem İmamoğlu saraçhane mitinginde aday gibi gösterdiler sonra birden Kemal Kılıçdaroğlu'nu umarım bunlar AKP'yi taklaya getirme çabası olup 13 Şubatta adayı Mansur Yavaş ya da Ekrem İmamoğlu yaparlar.

KK aday olmasın.

Bir anda Ekrem İmamoğlu saraçhane mitinginde aday gibi gösterdiler sonra birden Kemal Kılıçdaroğlu'nu umarım bunlar AKP'yi taklaya getirme çabası olup 13 şubatta adayı Mansur Yavaş'ya da Ekrem İmamoğlu yaparlar.

Mansur gelirse ailecek oy vereceğiz.

Ya arkadaşlar bu forumdaki kötümserlik düzeyi nedir böyle Allah aşkına. Bir çok kişiyi pesimist görüyorum. Şimdi Kemal'e veririz bir sonrakinde Mansur'a veya kime istiyorsak ona veririz. Mutabakat metnini gördünüz işte, bir çok soruna gerçekçi çözümler içeriyor. Koltukta Kemal otursa ne fark eder zaten yeterli destek olursa 2-3 yıl içinde Başbakan seçimi olacak. Bence yanlış düşünülüyor.

1675169670606.png

Ya arkadaşlar bu forumdaki kötümserlik düzeyi nedir böyle Allah aşkına. Birçok kişiyi pesimist görüyorum. Şimdi Kemal'e veririz bir sonrakinde Mansur'a veya kime istiyorsak ona veririz. Mutabakat metnini gördünüz işte, birçok soruna gerçekçi çözümler içeriyor. Koltukta Kemal otursa ne fark eder zaten yeterli destek olursa 2-3 yıl içinde başbakan seçimi olacak. Bence yanlış düşünülüyor.

Kim olursa olsun aynı işleri yapacak zaten o yüzden en fazla oy alacak kişi aday olmalı oda Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş (bence Ekrem İmamoğlu daha fazla oy alır ) fakat seçimden sonra imamoğlunun siyasi yasağı çıkarsa görevi bırakması gerekir Mansur Yavaş'ta açık açık ben Cumhurbaşkanı adayı olmam diyor geriye tek seçenek kalıyor Bay Kemal.

Kim olursa olsun aynı işleri yapacak zaten o yüzden en fazla oy alacak kişi aday olmalı oda Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş (bence Ekrem İmamoğlu daha fazla oy alır ) fakat seçimden sonra imamoğlunun siyasi yasağı çıkarsa görevi bırakması gerekir Mansur Yavaş'ta açık açık ben Cumhurbaşkanı adayı olmam diyor geriye tek seçenek kalıyor Bay Kemal.
Mantıklı düşünelim. Ekrem'in durumunu söylediniz zaten, aday olursa İstanbul Belediyesi AKP'ye geçecek. Siyasi yasak gelirse de bir ihtimal Belediye AKP'YE geçecek. Yargı kılıcı tepesinde sallanıyor. Durum böyleyken Mansur'u aday edip bir de Ankara'yı mı teslim edelim? 2-3 sene Cumhurbaşkanlığı yapacak. Mantıklı mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı