Kemal Kılıçdaroğlu İSTİFA!

Hocam lafım sana değil, her seçim aynı terane Kürt oyu Kürt oyu diye milliyetçileri görmezden geliyorsunuz, bu zamana kadar bu formül ile hangi seçimi kazandınız Allah aşkına, buradan Kürt oyları önemsizdir Kürt oylarına ihtiyaç yoktur gibi bir anlam çıkarıp konuyu sağ sola çekmeyin, düzgün bir politika uygulanması gerektiğini düşünüyorum.

Zaten Türkiye için çalışılıp bir şeyler yapınca Kürt'lerde sana oy veriyor. Kürt'lerin oy vermesi için PKK'ya terör örgütüdür dememeye gerek yok bence, zaten bu Kürt'lere değil bu vatanı devirmek isteyenlere yarıyor. Aklı başında ülkesini seven bir Kürt kesinlikle CHP'ye atmaz.

Orası beni ilgilendirmez ama ilk partinin başına geldiğinde %40 hedefim altında alırsam istifa ederim deyip hala o koltukta ise. Üstüne bir de seçim kazanma şansı olan, ismi kendinden daha çok duyulan her şahsı aşağı çekiyorsan. Seçimi diğer parti kazanmyordur sen teslim ediyorsundur. Aksini iddia etmek mantık ve akıl sahibi insanın yapacağı bir şey değil. Oğuzhan uğur sorduğunda daha yenilirsem giderim diyemiyor neyini savunmaya çalışıyorsunuz?

Muhalefet imkansızı başarıp kazanılması garanti seçimi adamlara verdiler resmen, oradan istifa edecek etmek zorunda.

Orası beni ilgilendirmez ama ilk partinin başına geldiğinde %40 hedefim altında alırsam istifa ederim deyip hala o koltukta ise. Üstüne bir de seçim kazanma şansı olan, ismi kendinden daha çok duyulan her şahsı aşağı çekiyorsan. Seçimi diğer parti kazanmyordur sen teslim ediyorsundur. Aksini iddia etmek mantık ve akıl sahibi insanın yapacağı bir şey değil. Oğuzhan uğur sorduğunda daha yenilirsem giderim diyemiyor neyini savunmaya çalışıyorsunuz?

İnceyi sırf kendi menfaati için yedi CHP'deyken. Şimdi adam kendi partisini açtı kaybedeceğini anlayınca onun üstüne gelmeye başladı. Kendi seçmeni düşünemediği için o ne derse doğrudur kafasında olduğu için adamı linçlediler. Sonra ince yarıştan çekildiği halde yine onu suçluyorlar. Kk kaybetmeyi kesinlikle hak etti.

Muhalefet imkansızı başarıp kazanılması garanti seçimi adamlara verdiler resmen, oradan istifa edecek etmek zorunda.

Birkaç mesaj önce de belirttiğim gibi. Genel kurul üyelerini zaten kk seçiyor. Genel kurulk üyeleri de Kk'nın adamı olduğu için her sene Kk'yi seçiyorlar. Böyle saçma bir düzen var. Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan gibi. Kendisi istemedikçe bu nedenden parti başından kaldırılamıyor. İnanın şu an CHP'de diğer bütün partilerden daha az Atatürk'çü adam kalmıştır. İşini hakkı ile yapan, mliiyetçi ve düzgün bütün insanları aşağı çekti kendisinin önüne geçmesinler diye. CHP'nin içine etti adam ve hala savunan saçam sapan insanlar var açıkçası komiğime gidiyor.

İnceyi sırf kendi menfaati için yedi CHP'deyken. Şimdi adam kendi partisini açtı kaybedeceğini anlayınca onun üstüne gelmeye başladı. Kendi seçmeni düşünemediği için o ne derse doğrudur kafasında olduğu için adamı linçlediler. Sonra ince yarıştan çekildiği halde yine onu suçluyorlar. Kk kaybetmeyi kesinlikle hak etti.

Diktatörlük yapıyor. Bir gün Baykal'ı indirdii gibi birisi de onu indirmezse inanın bana CHP diye bir parti kalmaz.

Diktatörlük yapıyor. Bir gün Baykal'ı indirdii gibi birisi de onu indirmezse inanın bana CHP diye bir parti kalmaz.

Hem dikdatörlük yapıyor hem de rakibine yenilirsen koltuğu bırakıp gidecek misin diye her seçim soruyor. Ya madem bu soruyu seni kaç seçim yenmiş birisine söyleyebiliyorsun kendine hiç mi bakmıyorsun bu adam beni yeniyor artık başkasına devredeyim diye.

Birkaç mesaj önce de belirttiğim gibi. Genel kurul üyelerini zaten kk seçiyor. Genel kurulk üyeleri de Kk'nın adamı olduğu için her sene Kk'yi seçiyorlar. Böyle saçma bir düzen var. Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan gibi. Kendisi istemedikçe bu nedenden parti başından kaldırılamıyor. İnanın şu an CHP'de diğer bütün partilerden daha az Atatürk'çü adam kalmıştır. İşini hakkı ile yapan, mliiyetçi ve düzgün bütün insanları aşağı çekti kendisinin önüne geçmesinler diye. CHP'nin içine etti adam ve hala savunan saçam sapan insanlar var açıkçası komiğime gidiyor.

Chp diye bir parti kalır ama şu anda olduğu gibi içinde Atatürkü seven birisi kalmaz.

Anayasayı çiğneyip seçime katılan adamı değil, halkı değil, kemali linçleyeceksin :D

Erdoğan’ın adaylığına neden sessiz?​

Sözcü’den Saygı Öztürk’ün aktardığına göre, Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın adaylığıyla ilgili niçin sessiz kaldığı yönündeki bir soruya şu yanıtı verdi:

“Diyelim ki ses çıkardık nereye gidecek? Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK). O üyeleri atayan kim Erdoğan. Verdiği karara kim itiraz edecek? İtiraz edeceğin hiçbir yer yok. Anayasa Mahkemesi bile bakmıyor bu karara. Hatırlarsanız İstanbul seçimlerinde aynı zarfın içerisine dört oy pusulası koyuyorsunuz. Efendim üçü doğru biri yanlış. Talimat geldi de onun için yaptılar. Dolayısıyla bizim Erdoğan'ın aday olup olmamasına kilitlenmek gibi bir düşüncemiz yok.”

Kılıçdaroğlu istifa diyenler, 2028 ve 2033 Cumhurbaşkanı adayımızı yıpratmaya çalışan yandaş ajanlardır! Ama sayın kılıçdaroğlu 2028 ve 2033 seçimlerine adaylığını koyarak gereken cevabı verecektir!

Haşmetlim de bir de tam olsun.

Aynen kardeşim daha oy verecek yaşta bile değilsin git soyunu araştır azıcık kknın kimlerle iş birliği yaptığını vs bana burada internetten siyaset öğrenipte laf kargaşası yapma.

Tamam, en azından apolitik değilim sayenizde aklımdan siyaset çıkmıyor artık. Diyecek bir şey bulamıyorum. Laf kargaşası yapan ben değilim polemik çıkartıcı şekilde bana yanıt veren sensin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ooooh ohhh ohhh.

Ana ben 😅.

Muhtemelen reşit bile değilsin. Bu bir itiraftır bizim vergilerimiz haksız ve hukuksuz bir şekilde yediğini iddia etmekle kalmıyorsun itiraf ediyorsun. Vergi kaçırma suçları Tck'ya göre 8 ile 15 yıl arası hapis cezası ile sonuçlanır. Ben senin mesajının ekran kaydını aldım ve CİMER'e gerekli şikayetimi yapacağım o zaman mülayime bağlamanı izlemek zevk verecek.
Vergi kaçırmamı? Dostum benim amca tarafı milletvekili sen ne anlatıyorsun :D

Milletvekili maaşları neyle ödeniyor acaba :D

Yeni konular

Geri
Yukarı