Kemal Kılıçdaroğlu İSTİFA!

Ya Türk değiller ya da AKP'liler sizin müslümanlığınız bu kadar işte :D şeriat gelsin bunlar yasal olacak 4 kişiyle evlenmenin yasal olacağı gibi.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.23.53.png
    Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.23.53.png
    911,5 KB · Görüntüleme: 29
Ben CHP'de başvursun isterdim fakat o kadar kişi başvurmuş ona rağmen kabul edilmemiş bunda da fark olacağını sanmıyorum. Çünkü RTE devletin kurumlarını kendi lehine çekmiş.
Pasif bir CHP var. Böylesi bir hükumete karşı çiçek böcek konuşarak bir kazanım elde edemeyeceğiz gibi duruyor. Bir 5 sene daha kaybettik.

Önümüzde Onur Yürüyüşü var. Bakalım insanımıza bu sefer su mu sıkacaklar kurşun mu sıkacaklar? Bu saniyeden sonra hiçbir Türk vatandaşının ezilmesine göz yummamak gerekiyor. Böylesi pasif bir ana muhalefet partisi ile de bu iş yürümez.

Bu ülkenin hukukçuları itirazı yapacaktır bizler gündemi değiştirmek istemiyoruz diyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimi değişiklik olmazsa 5 yıl sonra yapılırsa Erdoğan bu sefer kesin bildiğim kadarıyla aday olamıyor. Erdoğan'ın yerini tutacak kimseyi bulamazlarsa o zaman belki kazanırız.

Bu muhalefet olduğu sürece zaten meclis çoğunluğu da adamlarda Babacan ile Davutoğlunu çeşitli vaatler ile yanına çeker erken seçime gider görev sürem dolmadan seçime gittik der yine aday olur. Hele karşısında yine kk varsa kesin yine kazanır.

Bu muhalefet olduğu sürece zaten meclis çoğunluğu da adamlarda babacan ile davutoğlunu çeşitli vaatler ile yanına çeker erken seçime gider görev sürem dolmadan seçime gittik der yine aday olur. Hele karşısında yine kk varsa kesin yine kazanır.

Allah için adamların zerre faydası olmadan 14 milletvekili kazandı sadece deva. Böyle muhalefet oldukça sene 2150'de bile bir şey değişmez emin olun.

Bunlar aç kalınca isyan mı edecek şimdi? Kader yazanlarda çok.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.27.31.png
    Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.27.31.png
    517,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.27.57.png
    Ekran Resmi 2023-05-30 ÖS 4.27.57.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 24
AKP'nin %70'den fazla oy aldığı bir bölgede yaşıyorum senelerdir ülkede olan biten her şeyi anlatıyorum kanıt sunuyorum ama inanmıyorlar ne yaparsam yapayım düşünceleri aynı arkadaşlarımla çok uğraştık seçimden önce yok 1 kişi bile Erdoğan'ın 1 konuda hata yaptığını düşünmüyor artık bıktım usandım ne derlerse evet deyip geçiyorum bu cehaletle başa çıkılamaz.

Yıllarca ben de AKP'nin yüksek oy aldığı bir yerde yaşadım, ek olarak benim ailem CHP'li ama onların da ölümüne AKP savunanlardan bir farkı yok aktroller ayrı kötü oktroller ayrı kötü iki tarafta da bu tipler var. Muhalefet halka geçmeyen söylemlerden başka bir şey yapmıyor bu söylemleri halka geçmediği için sadece lafta kalıyor kaç seçim olmuş şu halkın ne istediğini anlayamamış mı? Bu muhalefet, ikna etmek için biz de çalışırız tamam ama bu onların görevi ve bu konuda da aşırı derecede başarısızlar.

Kılıçdaroğlu çıkmamalıydı. Sen ben sosyal medyayı kullanıyoruzi olan her şeyden haberdarız,

Sosyal medyadan çok mu doğru öğrendinizi sanıyorsunuz siyaseti? Sosyal medyada her şey para üzerine dönüyor olay adam verir parayı filanca kişiyi öv bana filanca kişiyi karala gibisinden.

Yıllarca ben de AKP'nin yüksek oy aldığı bir yerde yaşadım, ek olarak benim ailem CHP'li ama onların da ölümüne AKP savunanlardan bir farkı yok aktroller ayrı kötü oktroller ayrı kötü iki tarafta da bu tipler var. Muhalefet halka geçmeyen söylemlerden başka bir şey yapmıyor bu söylemleri halka geçmediği için sadece lafta kalıyor kaç seçim olmuş şu halkın ne istediğini anlayamamış mı? Bu muhalefet, ikna etmek için biz de çalışırız tamam ama bu onların görevi ve bu konuda da aşırı derecede başarısızlar.
Bismillah mismillah vatan bölünüyor demen yeterli. Karşı tarafa kandil bunları destekliyor da dersen tamamdır.

İstifa edeceğini söylemese iki de bir kimse istafa demez adama.

Geri
Yukarı