Kemal Kılıçdaroğlu'na haksızlık yapılması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuda nasıl mutabakata varacaklar merak ediyorum. İYİ Parti Kılıçdaroğlu'nu asla kabul etmeyeceğini söyledi. Kılıçdaroğlu da aday olmak isteyecek. 6 parti nasıl orta yol bulacak yarın göreceğiz.
Yarın mı? Neden yarın? Bir şey mi olacak?

Yarın mı? Neden yarın? Bir şey mi olacak?
Aday, yarın Saadet Partisi ev sahipliğinde yapılacak toplantıda belirlenecek.

Ben ikisine de kabulüm ancak ortalama bir Türk insanı, solcu bilinen Kılıçdaroğlu'nu değil aşağıdaki gibi bir Yavaş'ı isteyecektir. Yavaş, şu aralar daha ılımlı olsa da, ortalama vatandaşın sola karşı isteksizliğinden daha az etkilenecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kılıçdaroğlu başarısız birisi değil zaten kazanamama nedeni, a haber gibi iktidarın ve Twitter'daki trollerin propagandası yüzünden kazanamaz çünkü çok iyi yapıyorlar işini.
Herkes klasik cevapları vermiş. Olayı ele alış biçiminizi çok beğendim ve haklısınız. Kılıçdaroğlu'nun halkta karşılığı olmayabilir ancak şuanki ittifak ve 31 mart seçimleri başarılarını kılıçdaroğluna borçluyuz. Aday olur olmaz orasını bilemem ancak üstüne düşeni yapmaya çalışıyor. Bu arada geçmiş yıllara göre hitabet yeteneği ve konuşma biçimi pozitif anlamda çok değişti, tek ben mi farkettim?
Siz şaka mısınız? Yazdıklarınıza inanmiyorsunuzdur umarım.

AKP çok büyük algı yaptı bu yüzden kılıçdaroğlunun, mansura göre kazanma oranı daha az. Ve biz artık AKP'den bıktık risk almak istemiyoruz ilk turda sandıkta yolcu etmek istiyoruz.

Atatürk aday olsa ilk turda zar zor alır belki seçimi çıkın şu ütopyadan. İmkansız ilk turda birinin yenmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı