Kemer sıkmaya hazır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım Turan bir an önce kurulur da, Türk'ün gücünü anlarlar.
Turan kurulunca ne olacak sanki? Diğer Türk ülkeleri bizden daha mı güçlü? Günümüzde artık toprak genişletmeyle güçlü olunmuyor. Gelişmek için bilim ve teknolojiye yatırım yapmamız lazım.

İslam'dan hoşlanmayan arkadaşlar size söyleyeceğim var. Burası İslam ülkesi bu ülkeyi ayakta tutan insanlar bu güne gelmesine vesile olan kişiler dinli,imanlı kişiler.

Diyorsunuz ki İmam hatip liselerinde öğretilen, Dini bilgiler öğrenmek yerine, labaratuvarlarda testler yapılmalı, fizik, kimya gibi alanlardan ilerlenmeli. İnsanda vatan sevgisi olmadıktan sonra dünyanın en iyi bilim adamlarına , en iyi teorisyenlerine vs. vs. sahip olsa ne yazar?
Ülkesini satar?
Tamam biz teknoloji alanında ve diğer söylediğim alanlarda gerideyiz. Ama bunu İmam hatip okullarına yüklemek çok mantıksız ve saçma bir hareket. Bunu yapmak sadece İslam karşıtı olan duygularınızı beslemektir. İmam hatip öğrencileri zorlar ve daha fazla kafa yordurur. İnsanımızın tembelliğini, cahilliğini İmam hatip liselerine bağlamak nasıl bir mantık? Tam tersine İmam hatip liseleri ülkemizin geleceği için çok önemli. Neden İmam hatip liselerine laf ediyorsunuz?
Bu vatanı seviyorsanız ve bu vatanın evladıysanız, bu vatanın dinine ve okullarına laf etmek yerine çalışın ve biryerlere gelin. 15 Temmuz'a kadar deniliyordu ki; Savaş çıksa olay olsa, kimse birşey yapmaz. Ama gördük ki sağcısı solcusu, öylesi böylesi sokakta ki tinercisi bile bu vatan için birşeyler yaptı. Bu vatan boyunduruk altına girmemiş vatandır. Oyunlara gelmeyeceğiz ve her düştüğümüzde daha fazla güçleneceğiz İNŞAALLAH.

İslam'dan hoşlanmayan arkadaşlar size söyleyeceğim var. Burası İslam ülkesi bu ülkeyi ayakta tutan insanlar bu güne gelmesine vesile olan kişiler dinli,imanlı kişiler.

Diyorsunuz ki İmam hatip liselerinde öğretilen, Dini bilgiler öğrenmek yerine, labaratuvarlarda testler yapılmalı, fizik, kimya gibi alanlardan ilerlenmeli. İnsanda vatan sevgisi olmadıktan sonra dünyanın en iyi bilim adamlarına , en iyi teorisyenlerine vs. vs. sahip olsa ne yazar?
Ülkesini satar?
Tamam biz teknoloji alanında ve diğer söylediğim alanlarda gerideyiz. Ama bunu İmam hatip okullarına yüklemek çok mantıksız ve saçma bir hareket. Bunu yapmak sadece İslam karşıtı olan duygularınızı beslemektir. İmam hatip öğrencileri zorlar ve daha fazla kafa yordurur. İnsanımızın tembelliğini, cahilliğini İmam hatip liselerine bağlamak nasıl bir mantık? Tam tersine İmam hatip liseleri ülkemizin geleceği için çok önemli. Neden İmam hatip liselerine laf ediyorsunuz?
Bu vatanı seviyorsanız ve bu vatanın evladıysanız, bu vatanın dinine ve okullarına laf etmek yerine çalışın ve biryerlere gelin. 15 Temmuz'a kadar deniliyordu ki; Savaş çıksa olay olsa, kimse birşey yapmaz. Ama gördük ki sağcısı solcusu, öylesi böylesi sokakta ki tinercisi bile bu vatan için birşeyler yaptı. Bu vatan boyunduruk altına girmemiş vatandır. Oyunlara gelmeyeceğiz ve her düştüğümüzde daha fazla güçleneceğiz İNŞAALLAH.
Çok haklısınız, papaz eriğini imam eriğine çeviremedikten sonra uzayda ne işimiz var bizim (!)

Ülkesini satar?

Suan hukumeti yoneten sozde dindarlarda vatan sevgisi varmi saniyosun sen? Hepsi zengin olmanin pesinde.

İmam hatip liseleriyle sadece daha cahil insanlar yetistirebilirsin, o da size lazim olan sey, ama bu ulkenin ihtiyaci olan en son sey daha fazla cahil halk.

Biryerlere gelemedigimizi nerden cikardin?
Sen nerelere geldin?
He ben ihracat yapiyorum bu arada, seni bilmiyorum da ben ulkeme para kazandiriyorum, iş sagliyorum calisanlarima.

Gelistirin artik kendinizi rica ediyorum artik ne diyim.

Yazyayacaktım ya neyse.
Konu başlığını ve içeriğini okuduktan sonra, tam da eşyalarımı toparlamış ülkeyi terk ediyordum ki; bu ve diğer attığınız çelişkili mesajlarınız beni caydırdı :sıkıldım: (Çelişkili değil daha berrak olmalı. Felaket tellalı değil, daha yapıcı olmalı; barışçıl, onarıcı olmalı. Vatana millete düşman değil dost gazandırılmalı. Ülkenin düştüğü bu durumdan çıkabilmesi için çözüm yolları aranıp sunulmalı ;))

Ülkemizi canımız pahasına koruyup-kollamak, menfaat ve ırkçılık uğruna düştüğü bu durumdan kurtarmak ve daha ileriye götürmek için: En başta insan olmalı ve her ferdine eşit- insan muamelesi yapmalı!
Unutmayın ki; her gönülde bir aslan yatar...
En basit gördüğünüz-küçümsediğiniz insan bile gün gelir başkasının da gazıyla kendisini ölümsüz bile sanabilir!

Bizim gidip de gönül rahatlığıyla yerleşeceğimiz, örf adetine alışabileceğimiz başka bir ülke ya da Türkiye yok.
O yüzden diyorum ki: Faşistin de, koltuk sevdalıların da, ülkemizi bölmeye çalışanın da canı cehenneme.

Benim oldukça iyi hayatımdan vazgeçip mazlumun yetimin öksüzün yanında yer alıyor olmam, onların elini tutuyor olmamın sebebi de bu. Ama ben 'darbe'ye tiyatro/senaryo diyebilen birine pek fazla bir şey anlatmayacağım.

Turan kurulunca ne olacak sanki? Diğer Türk ülkeleri bizden daha mı güçlü? Günümüzde artık toprak genişletmeyle güçlü olunmuyor. Gelişmek için bilim ve teknolojiye yatırım yapmamız lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 'şahsiyet' bir rus ırkçısı. 'Turan'ı kuracaklaklar ve bizi yok edecekler, Ermenistan'ı 1 saatte yok edebilirler. Türkleri yok etmemiz lazım!' diyor. Ben, bana düşman olan bütün ülkelerin her ne kadar kendini çok geliştirmiş, bilim konusunda bana fark atmış olmasını görsem de 'Büyük Turan' sevdasından vazgeçmem. Amerika Birleşik Devleti deniliyor da neden Türk Birleşik Devletleri denilmesin veyahut olmasın. 350 milyona yakın Türk var, hepimiz birleşsek her alanda gücümüzü ortaya koysak çok şey yapabiliriz. Kendilerine 'Büyük İsrail Devleti' zemini hazırlamak için Osmanlı zamanından beri hayaller kuruyorlar, 1 milyona yakın insan öldürdüler (600.000 söylenen.) 6-7 milyona yakın sırf Türkiye'de 'Suriyeli' vatandaş var. Bunların sebebi ne? Sebebi kim? Tabii ki de bizde olan 'Turan' sevdası gibi onların da bir hayalleri var. Bilim yolunda bize fark atmış olmalarının sebebi de bu. Ben bir Türkçü olarak mesela solcuları çok severim. Neden mi? Gerçek solcular 'Amerikan Emperyalizmine, İsrail siyonizmine' karşı çıkanlar, ve ateistler de öyle. Keşke mesela müslümanların çoğunluğu 'ateist'ler kadar bilgili ve kültürlü olsa. 78 milyon Türkiye'yi bir anda değiştiremeyiz ama bu millet ancak bir bela ve musibet ile akıllanır. Başımıza daha kötü ne gelebilir bilmiyorum özümüze dönmek için.

Türkiye tek başına daha mı güçlü ?

Türkiye tek başına daha mı güçlü ?
Caydırıcı güç oluşturmak için, Turan Ordu'sunun kurulması şarttır !

Neden bu insanlar bizim ülkemizden ne istiyor ? Ne alıp veremedikleri var bizimle ? Neden insanların barış içinde huzurlu,güvenli yaşamalarını istemiyorlar ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı