Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Birkac kuruş hesap da eksik alamayacağım 😔
Sıkıntı etme dostum, zaten daha var yayınlanmasına. Hallederiz bir şekilde, yeter ki oynamak iste sen :)
Hocam adı ne? Çok merak ettim. Rounded yazınca göremedim.
Hiç ellemediğim için muhtemelen Play Store'un derinliklerinde bir yerdedir. Görmesen daha iyi, en azından ön yargın olmaz :D
Mobili çıkarsa "efso" olur :D.
İleride kuvvetle muhtemel olacak.
Ellerinize sağlık. Çok güzel bir oyuna benziyor.
İstek listesine ekledim, çıktığı gibi alacağım. :)
Çok teşekkür ederim!
Neden dostum?

Sıkıntı etme dostum, zaten daha var yayınlanmasına. Hallederiz bir şekilde, yeter ki oynamak iste sen :)

Hiç ellemediğim için muhtemelen Play Store'un derinliklerinde bir yerdedir. Görmesen daha iyi, en azından ön yargın olmaz :D

Çok teşekkür ederim!

Neden dostum?
Ekran kartı GT 9800 o yüzden. DX10 destekli.

Çok teşekkür ederim!

Neden dostum?
DX 11 mi gerekiyor? Tüh ben oynayamayacağım. Benimki 10 en fazla.

Ekran kartı GT 9800 o yüzden. DX10 destekli.
DX 11 mi gerekiyor? Tüh ben oynayamayacağım. Benimki 10 en fazla.
Ben oraya tahmini olarak yazdım, beta testi fırsatım olmadığı için. Muhtemelen sıkıntı çıkarmayacaktır. Hatta gidip DirectX 10 yapayım. Dediğim gibi, tahmini hepsi. Zamanla daha net oturacaktır. Bu işte tek başına olmanın zorlukları işte :)

Saçma milli duyguları sömürüp prim yapan malum Türk oyunu gibi bir oyun yapmamışsınız. Tebrik ederim. Bu tarz basit oyunlarla başlayıp daha iyi yerlere gelin. Oyunu ilk çıktığı gün satın alacağım.

Geri
Yukarı