Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Sesli güldüm dostum 😁 Ben de aynı heyecanla yorumunu bekliyorum. Çok teşekkürler!
1611857441659.png

Sistem kötü ama ultrada aşırı rahat:
HD 6570
4 GB
Q8200
Şu bölümde de hem dışarı çıkılıyor, hem de burada donup kalıyor.
Sistem gereksinimleri harika, daha fazla şey yazarım yarın.
Sevdiğim yanları:
Her bölümde farklı şeyler, yerçekimi vb.
Topun patinaj çekmesi.

Bence oyuna basınç plakaları, mini bulmacalar eklenebilir, undertaledeki gibi:D Ama 3D.

Eki Görüntüle 856580
Sistem kötü ama ultrada aşırı rahat:
HD 6570
4 GB
Q8200
Şu bölümde de hem dışarı çıkılıyor, hem de burada donup kalıyor.

Dostum daha önce de söylemiştim, o bölümde build ederken bir hata yapmışım. Bölümü dışarıdan dolaşarak geçebilirsin zaten :) Ama çok açılma dışarı, donup kalma nedeni odur muhtemelen. Labirenti takip ederek aşağı doğru in.

Ultrada kasmıyor mu cidden? Emin miyiz ultra olduğuna :D

Dostum daha önce de söylemiştim, o bölümde build ederken bir hata yapmışım. Bölümü dışarıdan dolaşarak geçebilirsin zaten :) Ama çok açılma dışarı, donup kalma nedeni odur muhtemelen. Labirenti takip ederek aşağı doğru in.

Ultrada kasmıyor mu cidden? Emin miyiz ultra olduğuna :D
Evet, son ayarlara çektim direkt, video bile çekebilirim, ekran kartı bir tık daha iyi olsa harika olur.
Ultra ayarlardaki sistem gereksinimine R7 240, Ram 4GB, işlemci Dual-Core 2.33 ghz yazabilirsiniz:D

Evet, son ayarlara çektim direkt, video bile çekebilirim, ekran kartı bir tık daha iyi olsa harika olur.
Ultra ayarlardaki sistem gereksinimine R7 240, Ram 4GB, işlemci Dual-Core 2.33 ghz yazabilirsiniz:D
O kadar sevindim ki buna. Ama önce, 10. bölümü bir oynayın. En sıkıntılı bölüm o. Bir türlü istediğim değerleri yakalayamadım. Bir de, oynarken bir kesit atabilir misin rica etsem? Varsa bir de FPS gösteren bir uygulama, tadından yenmez...

O kadar sevindim ki buna. Ama önce, 10. bölümü bir oynayın. En sıkıntılı bölüm o. Bir türlü istediğim değerleri yakalayamadım.
Tamam o zaman, yarına FPS değerlerini En ince ayrıntısına kadar atacağım, 10. bölüm de dahil, bugün biraz meşgulüm de, kusura bakmayın. Bir de özel çözünürlük güzel olacaktır.

Tamam o zaman, yarına FPS değerlerini En ince ayrıntısına kadar atacağım, 10. bölüm de dahil, bugün biraz meşgulüm de, kusura bakmayın.
Tamamdır dostum hiç sıkıntı değil. Müsait olduğunda atarsın :)
Özel çözünürlük? Çözünürlük ayarı eklemiştim oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı