Kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım?

Call of Duty Advanced warfare galiba.

d.PNG

Call of Duty ama hangisi bilemiyorum.

Testislere ağır darbe atmak, boyun sıkmak veya boyuna vurmak, kafaya ağır darbe atmak kişiyi öldürebilen veya kalıcı hasar verebilen hareketlerdir, bunları bilerek öneri yapın. Bunları çok tehlikeli bir durumda kalmadıkça kullanmayın!

Merhaba hocam büyük ihtimalle (tahmin ettiğim üzere)sağlık sektöründe çalışıyorsunuz diye düşünüyorum. Benim dediğim şey sık aynı anda bırak. Bana yapıldı herhangi bir şey olmadı ama bilemiyorum hissini unuttum. Taktik vermesek çocuğa dalacaklar taktik versek çocuk ona dalacak ya da farklı alternatifler. Forum üzeirnden böyle şeyler yazmak çok mantıksız geliyor bana ama.

İncinmişsin dedi.

Şaka bir yana arkadaş sanırım babasından falan azarı işitti. Babası boğuşma izlerini görünce ne yaptın sen dedi. Olanlar ortaya çıktı. Azar işitmesi sonucu telefonu falan alındı. Yakında yazar. Yarın yazacak bence. Kendisine geçmiş olsun.

İncinmişsin dedi.

Şaka bir yana arkadaş sanırım babasından falan azarı işitti. Babası boğuşma izlerini görünce ne yaptın sen dedi. Olanlar ortaya çıktı. Azar işitmesi sonucu telefonu falan alındı. Yakında yazar. Yarın yazacak bence. Kendisine geçmiş olsun.
Ya da arkadaş hakkın rahmetine kavuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı