Kendimden yaşça büyük bir kadını seviyorum

Evlenmek için olur tanış. Zaten 1 kere başlatırsan takıntı haline gelebilir. Peşini bırakmassın nikahı bas zenginsen.
Benim 3 kedim var. Yoksa 1 tane bulup evlenirim. Eskiden evlere kadar takip ederdim.

Son düzenleme:
Yaş aralığı 25-30 olsa eyvallah ama 19-24 çoğu kişi için absürt gözükebilir, özellikle erkeğin küçük olduğu durumda.

Benim kız arkadaşım da benden büyük 5 yaş kadar olmasa da. O benden daha genç durduğundan fark eden bile olmuyor. :D

Neyse, hayat senin hayatın. Şansını denemek bedava. Motton yapmadıkların için değil yaptıkların için pişman olmak ya da tecrübe deyip geçmek olsun.

Bu arada gençler, her gülen ve size bakan kadın sizi sevmiyordur. Bunu öğrenirseniz birkaç adım ilerlersiniz karşı cins ilişkilerinde.

Evlenmek için olur tanış. Zaten 1 kere başlatırsan takıntı haline gelebilir. Peşini bırakmassın nikahı bas zenginsen.
Benim 3 kedim var. Yoksa 1 tane bulup evlenirim. Eskiden evlere kadar takip ederdim.
Henüz zengin değilim ama ileride çok para kazanacağım :D
Ve belki sana saçma ve çocukça bir hayal gelebilir ama o kadın ile hemen evlenmeyi kabul edebilirim gerçekten. Biraz ona yakınlaşmayı deniyim bakalım sonrasını düşünürüm duruma göre.
Yaş aralığı 25-30 olsa eyvallah ama 19-24 çoğu kişi için absürt gözükebilir, özellikle erkeğin küçük olduğu durumda.

Benim kız arkadaşım da benden büyük 5 yaş kadar olmasa da. O benden daha genç durduğundan fark eden bile olmuyor. :D

Neyse, hayat senin hayatın. Şansını denemek bedava. Motton yapmadıkların için değil yaptıkların için pişman olmak ya da tecrübe deyip geçmek olsun.

Bu arada gençler, her gülen ve size bakan kadın sizi sevmiyordur. Bunu öğrenirseniz birkaç adım ilerlersiniz karşı cins ilişkilerinde.
Deneyeceğim ya şansımı, fırsatımı bulursam tanışırım, konuşurum falan. Zaten sıkamam onu, çalışıyor çünkü işine engel olamam. Öyle işte ama çok hoş birisi gerçekten :D

Duygu yoğunluğunun en üst seviyede olduğu yaşlardasın. Bu duygu çabucak bitebilir ya da hiç yaşamadığın kadar yükselebilir. Ne istediğinden eminsen eğer konuş ayıp değil günah değil. Yaş konusunu tartışmıyorum bile benim nişanlım benden 3 yaş küçük kadın küçük olabiliyorsa erkek de olabilir yan yana durunca absürt durmasın yeterli bence.

Bazıları git konuş hoşlandığını söyle demiş arkadaşlar bu ortaokul lise aşkı değil.O yaştaki bayana tanımadığı biri gelip senden hoşlanıyorum falan dese büyük ihtimalle reddedilir.O yaşta ilişkiye daha ciddi bakılıyor tanımadığı bir insanla hoşlanıyorum dedi diye hemen tanışacak değil bence.İlk önce muhabbet kurmaya bak,kitap önerisi falan al dediği kitabı al sonra o kitabı okurken o kitapla ilgili falan konuşursun, sonra başka kitap önerisi alırsın zaten bir süre sonra tanışmış olucaksınız içeri girdiğinde seni gördüğünde büyük ihtimalle selam amaçlı gülümser falan.Sakın daha tanışmadan hoşlanma muhabbetine girme bence.Yaş konusundada 2niz olumlu bakarsanız gerisi sıkıntı değil bence.

Açılmaman için sebep yok. Ben kişiliğimden dolayı kendimden büyük kızlardan daha çok hoşlanıyorum. Bir keresinde 6. sınıfta 8. sınıf bir kıza aşıktım. Arkadaşlar dalga geçiyordu daha doğrusu küçümsüyordu sevgimi. Ben de kıza açıldım. Sonuç olmadı. Ama işin sonunda rahat ettim. En azından denedim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı