Kendimden yaşça büyük bir kadını seviyorum

Bazıları git konuş hoşlandığını söyle demiş arkadaşlar bu ortaokul lise aşkı değil.O yaştaki bayana tanımadığı biri gelip senden hoşlanıyorum falan dese büyük ihtimalle reddedilir.O yaşta ilişkiye daha ciddi bakılıyor tanımadığı bir insanla hoşlanıyorum dedi diye hemen tanışacak değil bence.İlk önce muhabbet kurmaya bak,kitap önerisi falan al dediği kitabı al sonra o kitabı okurken o kitapla ilgili falan konuşursun, sonra başka kitap önerisi alırsın zaten bir süre sonra tanışmış olucaksınız içeri girdiğinde seni gördüğünde büyük ihtimalle selam amaçlı gülümser falan.Sakın daha tanışmadan hoşlanma muhabbetine girme bence.Yaş konusundada 2niz olumlu bakarsanız gerisi sıkıntı değil bence.
Aynen çok haklısınız bence. Zaten ben de bu yüzden önce kazandığım para miktarını artırmaya çalışıyorum (yaptığım bazı ufak işler var onları geliştiriyorum) sonrasında biraz yavaş yavaş onunla iletişime geçicem, fırsatımı bulunca tanışıcam ve elimden geldiğince yakınlaşıcam ona. Eğer bana yüz vermezse de devam etmem, bırakırım işin peşini.

Başkalarının görüşlerini pek umursamam ama merak ettim yani, çok saçma bir şey yaptıkları. Neyse ben sık sık gide gide biraz o kadın ile konuşmayı deneyip yakınlaşmaya çalışayım en iyisi :D.

Evet çok doğal ama toplumun büyük bir kısmı aptalca bir şekilde en başta ayıplıyor bu durumu gerçekten :D.

Açılacağım zaten, biraz süre geçsin, yakınlaşayım ona. Ara ara bana baktığını fark ediyorum ama bir anlam da çıkarmak saçma olur sırf bu yüzden. Fakat şansımı deneyeceğim.

Konuşacağım ama ne ben onu tanıyorum ne o beni tanıyor, ayrıca o orada bir çalışan olduğu için rahatsız da edemem onu, uygun anı bekliyorum açıkçası :D.

Kral son durum ne.

Bu söylediklerim bütün ilişkiler için geçerlidir. Yanlış düşündüğüm bir nokta varsa lütfen çekinmeden belirtin, eleştirin, yorumlayın.

Kankam, sana bir arkadaşımsın gibi tavsiye vereceğim. Bu gayet doğal bir durum lakin karşındaki insanı tanımadan sevmek rengi güzel diye tablo almak gibidir. Kendin ol, adımlarında tutarlı ol ve en önemlisi kendini fazla kaptırma. Karşındaki insanın duygularını ve düşüncelerini saygıyla karşılamayı unutma. Her ilişki kendinden sonrakine bir ders, bir öğüt, bir tecrübe bırakır.

Ve son olarak, ilişkiye başlamak kadar bitirmek de özveri ve dikkat ister. Kendini mutlu olmadığın, huzur bulamadığın, değer göremediğin ve sevilmediğin anda durumu karşı tarafa bildirmeli eğer turuncu çizginin üstündeyse (kırmızı çizgiler aşıldığında insanı yaralayabilir) ayrılmalı.

Sağlıcakla :)

Yeni konular

Geri
Yukarı