Kendime dikkat etmek istiyorum

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Şu ana kadar aşırı abur cubur bağımlısıydım. Kola cips tiryakisiydim cipsi azalttım ama kola diyette olsa devam ediyordum. Döner vs aklınıza gelecek çoğu şeyi yiyordum bu yüzden bayağı kilo aldım ama bir bakıma omuzlarım irileşti daha yapılı oldum ama yağ problemleri oldu spora gidiyorum ve artık ciddi manada kendime çekidüzen vermek istiyorum. Prime dönemi olmasını istiyorum artık saçımı da 3'e vurma fikri geliyor aklıma geçen haftaya kadar 95'lerde bir şeydi kilom şimdi 90'larda bir şey boyum da 173-175 falan hedefim fit bir vücut orta düzey kas 78-80 kilo ve 177-180 boy kilo ve diğerleri tamam boy için çok çabalayacağım. Uyku düzenim zor 2'den önce yatakta olun derler 2'den önce yatıyorum genelde ama bundan sonra daha da dikkat etmeye çalışacağım. Her gün yumurta vs protein ağırlıklı besleneceğim abur cuburu azaltacağım inşallah takıntıların da üzerine gideceğim sabah kalkıp parkta koşacağım vs her gün okulda bomboş depresif hayatı sorguluyordum sporla geri dönmeye çalışacağım. Tabii psikolojik olarak ağrılarım oluyor takıntılardan onu da çözeceğim çözemezsem spor ile azaltmaya çalışacağım. 4 gün sonra doğum günüm daha doğrusu 1 saat sonra 3 gün oluyor 17 olacağım 18 içine gireceğim zaman hızlı geçmiş ben bile bunu yazarken garip hissettim kendime iyi bakacağım okuduysanız teşekkür ederim.Ramazanda geliyor mastürbasyon illetini de bırakıcaz inşallah.

@React komik olan nedir?

Son düzenleme:
Şu ana kadar aşırı abur cubur bağımlısıydım. Kola cips tiryakisiydim cipsi azalttım ama kola diyette olsa devam ediyordum. Döner vs aklınıza gelecek çoğu şeyi yiyordum bu yüzden bayağı kilo aldım ama bir bakıma omuzlarım irileşti daha yapılı oldum ama yağ problemleri oldu spora gidiyorum ve artık ciddi manada kendime çekidüzen vermek istiyorum. Prime dönemi olmasını istiyorum artık saçımı da 3'e vurma fikri geliyor aklıma geçen haftaya kadar 95'lerde bir şeydi kilom şimdi 90'larda bir şey boyum da 173-175 falan hedefim fit bir vücut orta düzey kas 78-80 kilo ve 177-180 boy kilo ve diğerleri tamam boy için çok çabalayacağım. Uyku düzenim zor 2'den önce yatakta olun derler 2'den önce yatıyorum genelde ama bundan sonra daha da dikkat etmeye çalışacağım. Her gün yumurta vs protein ağırlıklı besleneceğim abur cuburu azaltacağım inşallah takıntıların da üzerine gideceğim sabah kalkıp parkta koşacağım vs her gün okulda bomboş depresif hayatı sorguluyordum sporla geri dönmeye çalışacağım. Tabii psikolojik olarak ağrılarım oluyor takıntılardan onu da çözeceğim çözemezsem spor ile azaltmaya çalışacağım. 4 gün sonra doğum günüm daha doğrusu 1 saat sonra 3 gün oluyor 17 olacağım 18 içine gireceğim zaman hızlı geçmiş ben bile bunu yazarken garip hissettim kendime iyi bakacağım okuduysanız teşekkür ederim. Ramazanda geliyor mastürbasyon illetini de bırakıcaz inşallah.

@React komik olan nedir?

Hocam öncelikle bence bir 80 kiloya düşmeye çalışın ve yulaf falan yiyebilirsiniz meyvelerden alın şeker ihtiyacınızı ve haftada veya 2 haftada 1 de olsa kola Nutella yiyebilirsiniz fazla abartmadan.

Hocam öncelikle bence bir 80 kiloya düşmeye çalışın ve yulaf falan yiyebilirsiniz meyvelerden alın şeker ihtiyacınızı ve haftada veya 2 haftada 1 de olsa kola Nutella yiyebilirsiniz fazla abartmadan.
Şekeri ordan alıcam aga zaten 80 e düşüp yağ yakıp üstüne kas kütlesi koymam lazım artı bide 5 cm boy lazım biraz zor ama imkansız değil ramazanda geliyor bakacaz bakalım.

Şekeri oradan alacağım aga zaten 80'e düşüp yağ yakıp üstüne kas kütlesi koymam lazım artı bir de 5 cm boy lazım biraz zor ama imkansız değil ramazanda geliyor bakacağız bakalım.

Hocam esneme hareketleri yapın bir de ramazanda oruç tutup spora giderseniz bir de yemeği fazla kaçırmazsanız var ya çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı