Kendimi nasıl geliştirebilirim?

samsepi0l

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayar mühendisliği okuyorum 3.sınıfım. Hayatım şu an çok monoton sürekli bir şeyler başarmak istiyorum ama oturup çalışmıyorum ve bu durum beni yıpratıyor. Size sormak istediğim soru şu ben bu Online dönemi iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorum kendimi 3-6 ay kapatıp tamamen kişisel gelişimime odaklanmak ve Full çalışmak istiyorum. Çok büyük bir odak sorunum var Max 10 dk kendimi verebiliyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim?
(Spor yap diyecek olan arkadaşlar şu an aktif olarak boks antrenmanlarına gidiyorum)

Merhaba, konuyu okuyunca sorayım dedim boksun fiziksel olarak faydası oluyor mu ve 'hocalar bilerek burun kırıyormuş öğrencilerin alışması için' gibi duyumlarım var, bu doğru mu?

Merhaba, konuyu okuyunca sorayım dedim boksun fiziksel olarak faydası oluyor mu ve 'hocalar bilerek burun kırıyormuş öğrencilerin alışması için' gibi duyumlarım var, bu doğru mu?

Alakası yok kanka. Duydukların saçmalıktan ibaret 2 aydır gidiyorum hocalarımda gayet iyi. Gölge dövüşü yapıyordum temel şeyleri hallettik artık grup çalışmasına geçeceğim. Yazılmayı düşünürsen tavsiye ederim. Bu arada gittiğin yere göre değişiklik gösterebilir tabii ki iyisi var kötüsü var araştır derim.

Udemy üzerinden ilgili olduğun konular hakkında dersler al, ve bol bol kitap oku ama kişisel gelişim kitapları ve psikolojik kitaplar oku.

Yazılım ile ilgili kendimi geliştirmeye çalışıyorum zaten şu an ama sorunum oturup kendimi verip çalışamamak yani istediğim verimi alamıyorum öyle söyleyeyim.

Alakası yok kanka. Duydukların saçmalıktan ibaret 2 aydır gidiyorum hocalarımda gayet iyi. Gölge dövüşü yapıyordum temel şeyleri hallettik artık grup çalışmasına geçeceğim. Yazılmayı düşünürsen tavsiye ederim. Bu arada gittiğin yere göre değişiklik gösterebilir tabii ki iyisi var kötüsü var araştır derim.

Yazılım ile ilgili kendimi geliştirmeye çalışıyorum zaten şu an ama sorunum oturup kendimi verip çalışamamak yani istediğim verimi alamıyorum öyle söyleyeyim.
Dikkat dağınıklığın mı var?

Spor salonuna gidip kas yap sonra ingilizce öğren sonra derslerini düzelt sonra kitap oku sonra kızlarla konuşmayı öğren sonra zengin ol sonra seninle dalga geçenlere ağzının payını ver sonra instagramda boş motivasyon videoları paylaş.

Bu sosyal medyayı bırakma olayları vardı bir ara baya bayağı popülerdi onu dene hocam, bir de kaizen tekniği ile gidin zaten. Zamanınızı yavaş yavaş arttırın ama verimli ve istikrarlı gitmeye özen gösterin. Maksimum 10 dakika çalışıyorsanız diğer gün 12, diğer gün 14-15 şeklinde arttırarak gidin.

Bu sosyal medyayı bırakma olayları vardı bir ara bayağı bayağı popülerdi onu dene hocam, bir de kaizen tekniği ile gidin zaten. Zamanınızı yavaş yavaş arttırın ama verimli ve istikrarlı gitmeye özen gösterin. Maksimum 10 dakika çalışıyorsanız diğer gün 12, diğer gün 14-15 şeklinde arttırarak gidin.

Tamam dostum teşekkür ederim tavsiyen için deneyeceğim.

Geri
Yukarı