Kendimi nasıl geliştiririm?

Seri katil belgesellerini izliyorum polisiye filmlerine meraklıyım Türk tarihini falan iyi biliyorum basketbol oynamaktan hoşlanırım.

Sizden çok iyi seri katil olur :D (!)

Şaka bir yana, isterseniz bu tür sinema ve TV'de polisiye bölümünde eleştiriler yapabilirsiniz. Aynı Technopat incelemeleri gibi. Bir website üzerinden yayınlayabilirsiniz. Veya forumda da inceleme konuları açabilirsiniz.

Bunlar size sıkıcı gelirse kendi senaryolarınızı ve hikayelerinizi yazabilirsiniz.

Basketbol konusunda meraklı iseniz bir altyapıya yazılabilirsiniz. Hayatınızı düzene oturtur ve vücut konusunda da gelişirsiniz.

Sizden çok iyi seri katil olur :D (!)

Şaka bir yana, isterseniz bu tür sinema ve TV'de polisiye bölümünde eleştiriler yapabilirsiniz. Aynı Technopat incelemeleri gibi. Bir website üzerinden yayınlayabilirsiniz. Veya forumda da inceleme konuları açabilirsiniz.

Bunlar size sıkıcı gelirse kendi senaryolarınızı ve hikayelerinizi yazabilirsiniz.

Basketbol konusunda meraklı iseniz bir altyapıya yazılabilirsiniz. Hayatınızı düzene oturtur ve vücut konusunda da gelişirsiniz.

Onu nereden yapabilirim? Öyle bir site var mı?

Onu nereden yapabilirim? Öyle bir site var mı?

Pek bilmiyorum açıkçası, dediğim gibi Technopat Sosyal'de konu olarak açarak bir girişimde bulunabilirsiniz. Bunun yanında kendi sitenizi de açabilirsiniz. Onun haricinde bilgim yok kusura bakmayın.

Etrafa bakış açını değiştirecek kitaplar okumaya başla, bilimsel makaleler oku, spora başla. Emin ol kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı