Kendimi nasıl meşgul edebilirim?

Kodlama öğrenebilirsiniz, sıkıcı işleri hızlandırır ve satarak para da kazanabilirsiniz. Cidden bir kara delik, sadece işi ileriye götürmeyeceksen Assembly'e bulaşma derim, o kadar çok şey varki. Ama Assembly kodlamasından ve öğrenmesinden acayip zevk alıyorsunuz.

Superpower 2, HOİ 4, gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Sa:Mp RP ya da GTA V RP sunucularında RP yapabilirsiniz. Genelde bu tarz rol yapma yönetme oyunlarını uzun soluklu oynanan oyunlar diye bakarım.

Merhabalar. 23 yaşındayım ailemden uzak ve hiçbir tanıdığım insanın olmadığı bir şehirde yalnız başıma yaşıyorum. Çok fazla açıklamadan kısaca söyleyebilirim ki birkaç rahatsızlığım var. Bu rahatsızlıktan ve yalnızlığın verdiği can sıkıntısından dolayı kafamı sürekli bir şeylerle meşgul etmem gerekiyor, diğer türlü bütün gün yataktan çıkamıyor ve yaşantımı mahvediyorum. Eğer gerçekten bu sıkıntıya engel olabileceğini düşündüğünüz bir oyun varsa önerebilirsiniz. Bunun haricinde bilgisayar oyunu tavsiyesi dışında evin içinde yapabileceğim aktivite tavsiyeleri istiyorum sizden. Maddi durumum biraz kısıtlı şu sıralar, anlayacağınız üzere parasını verip bir şey satın alamam. Herkesin yapabileceği ve yapmaktan keyif alabileceği aktivite tavsiyeleriniz varsa yardımcı olur musunuz?

Football Manager oynayın yataga bir daha asla girmezsiniz bu sekilde.

• Kitap okuyabilirsiniz.
  • Spor yapabilirsiniz.
  • Müzik dinleyebilir, yeni müzikler keşfedebilirsiniz. Ortalama bir kulaklığınız/hoparlörünüz varsa bu en güzel aktivitelerden biri. SoundCloud, Spotify vb. platformlar işinizi çok görür.
  • Belgesel, dizi, film izleyebilirsiniz.
  • Grafik tasarım programlarını öğrenebilirsiniz.
  • Kodlama, programlama gibi şeylere göz atabilirsiniz.
  • Oyun oynayabilirsiniz.
  • İlgili ve bilgili olduğunuz bir alan varsa YouTube'a içerik üretebilirsiniz.
Aklıma gelenler bunlar.

Merhabalar. 23 yaşındayım ailemden uzak ve hiçbir tanıdığım insanın olmadığı bir şehirde yalnız başıma yaşıyorum. Çok fazla açıklamadan kısaca söyleyebilirim ki birkaç rahatsızlığım var. Bu rahatsızlıktan ve yalnızlığın verdiği can sıkıntısından dolayı kafamı sürekli bir şeylerle meşgul etmem gerekiyor, diğer türlü bütün gün yataktan çıkamıyor ve yaşantımı mahvediyorum. Eğer gerçekten bu sıkıntıya engel olabileceğini düşündüğünüz bir oyun varsa önerebilirsiniz. Bunun haricinde bilgisayar oyunu tavsiyesi dışında evin içinde yapabileceğim aktivite tavsiyeleri istiyorum sizden. Maddi durumum biraz kısıtlı şu sıralar, anlayacağınız üzere parasını verip bir şey satın alamam. Herkesin yapabileceği ve yapmaktan keyif alabileceği aktivite tavsiyeleriniz varsa yardımcı olur musunuz?

Anime izlemeye başlayabilirsiniz her türden anime var önyargılı davranmayın bence animeler neredeyse sınırsız kaynak olduğu için sıkıntı olmuyacaktır spor yapmayı da ihmal etmeyin.

İskambil kağıtlarıyla ister sihirbazlık ya da kardistry ile uğraşabilirsin ama bu kağıtlar kahve de oynanan kağıtlardan değil bicycle markalı özel kağıtlar YouTube'da bir sürü kanal var sihirbazlık ve kardistry için kağıtlar ise 60 TL civari ama bende var sana uyguna ve veririm.

Geri
Yukarı