Kendimi yazılım alanında geliştirmeye devam etmeli miyim?

Merdo428

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 haftadır sadık turan Hoca'dan kurs satın aldım bunları öğrenmeye başladım.
Kendimi web geliştirme üzerine geliştirmek isitiyorum. Ama geç kaldığımı düşünüyorum sizce yine de öğrenmeye devam etmeli miyim? HTML kısmını biraz kavradım gibi ama yine de çok zor geliyor alıştırma yapmadığım için unutur muyum kodları?

• HTML
  • CSS
  • flexbox - Grid
  • sass & scss
  • Bootstrap
  • JavaScript
  • Angular
  • firebase
  • Asp.Net Core

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 haftadır sadık turan Hoca'dan kurs satın aldım bunları öğrenmeye başladım.
Kendimi web geliştirme üzerine geliştirmek isitiyorum. Ama geç kaldığımı düşünüyorum sizce yine de öğrenmeye devam etmeli miyim? HTML kısmını biraz kavradım gibi ama yine de çok zor geliyor alıştırma yapmadığım için unutur muyum kodları?

• HTML
  • CSS
  • flexbox - Grid
  • sass & scss
  • Bootstrap
  • JavaScript
  • Angular
  • firebase
  • Asp.Net Core
Yaş 21 ise biraz geç ancak yapılabilir, başarılabilir. Unutmak diye bir şey yoktur tekrar yapmamak vardır.

Html tam olarak dil değil, ve öğrenmesi oldukça kolay.
Öğrenmenin yaşı yoktur, bunları öğrendikten sonra projeler yapın, pekiştirin.

Yaş 21 ise biraz geç ancak yapılabilir, başarılabilir. Unutmak diye bir şey yoktur tekrar yapmamak vardır.

Evet 21 yaşındayım hocam UX/UI tasarım konusunda bilgim var çok profesyonel olmasamda. 1 sene içinde kendimi geliştirmeyi hedefliyorum kodları yazarken kopyala yapıştır vesaireden kaçmak istiyorum.

HTML tam olarak dil değil, ve öğrenmesi oldukça kolay.
Öğrenmenin yaşı yoktur, bunları öğrendikten sonra projeler yapın, pekiştirin.

Evet dediğiniz gibi tam dil değil hocam şu an acemi olduğum için zor geliyor olabilir. Kodları pekiştirmek için denemelik projeler mi geliştirmeliyim?

@Merdo428 eğer ki gerçekten yazılımcı olmak istiyorsan devam etmelisin. HTML bir başlangıç. HTML bir dil değildir. Yavaş yavaş HTML-CSS diye öğrenirsin. Temelini sağlam atarsan güzel yerlere gelirsin. Önemli olan azim. Yaşın da geç değil.
Çok yanlış yönlendiriyorsunuz. Yazılımın yaşı yoktur. Hem de 21 yaş nasıl geç olabilir ki? :D

Geri
Yukarı