Kendini en bilgili sanan üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Sylveon, öyle olmalı hocam. Burası Technopat ailesi. Burada bencilliğe yer yok. Paylaşma yeri. Kurallarda bile yeri var. Bir insanı kazanmaya çalışırsınız. Olmazsa kendisi bilir.

@Sylveon hocam, galiba yanlış geldiniz. Siz savaş oyunlarına gidin.

Hocam kızgın atmak yerine mesajını alıntılayıp hatasını düzeltin. Kızgın atınca sinirleniyor olabilirler. Hala daha hatasını kabul etmeyip bilmeden cahil cahil konuşuyorsa kızgın atın geçin. Bir şey yazarsa takmamaya çalışın. Kötü bir şey yazarsa raporlayın gitsin. Aksi türlü bu tür kullanıcılar çoğalır.

Evet, bu tarz şeylere takılacak kadar küçüğüm. İçimi dökmek için açtığım konuda yaşı falan neden karıştırdınız onu anlamadım.
Sanırım yaşım sizden büyük ve bu tarz saçma şeylere kafa yormuyorum. Yaş farkıdır deyip geçiyorum. Olgunluk sonuçta.

Ayrıca tam zamanlı bir iş değil burası, bu kadar zaman ayırmanıza gerek yok.

@Sylveon hocam, ben savaş ortamı göremedim. Silah falanda görmedim. Silah veriliyorsa, askerde keleş kullandım. AK-47 alabilirim.

@Sylveon hocam, ben savaş ortamı göremedim. Silah falanda görmedim. Silah veriliyorsa, askerde keleş kullandım. AK-47 alabilirim.
Silah olarak ürün seçiyorsunuz zaten. Daha sonra o ürünü beğenmeyen ezberci kişiler ve başı gelip size savaş açıyor.

Rekabet, kan, silah her şey var.

@Sylveon hocam, öyle düşünmeyin. Siz zaten burada saygın bir kişisiniz. Sizi örnek alan çok insan var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı