Okulda kendini drill sanan tayfa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanane ki onlardan. Tamam kendilerini bir şey sanıyor olabilirler. Ama senin gibilerde kendini bir şey sanıyor.
Bırak istediği zihniyetle dolaşsınlar, bunları kendi kafanda eleştirmen, herkes gibi görmen, herkes gibi olmamaya çalışmaları çok mu absürt geliyor?
Kimseye zarar vermedikleri mühletçe hiçbir sıkıntı yok. Emin ol senin gibi tiplerinde pek farkı yok onlardan.
Sırf 'havalı olduklarını sanıyorlar' diye düşünmen, onları 'ergen' olarak görmen. Senin düşünce yapının farklı olduğunu göstermez. Sizin gibiler internette 2 eleştiri videosu izlemese bir farkın kalmaz.

Sanane ki onlardan. Tamam kendilerini bir şey sanıyor olabilirler. Ama senin gibilerde kendini bir şey sanıyor.
Bırak istediği zihniyetle dolaşsınlar, bunları kendi kafanda eleştirmen, herkes gibi görmen, herkes gibi olmamaya çalışmaları çok mu absürt geliyor?
Kimseye zarar vermedikleri mühletçe hiçbir sıkıntı yok. Emin ol senin gibi tiplerinde pek farkı yok onlardan.
Sırf 'havalı olduklarını sanıyorlar' diye düşünmen, onları 'ergen' olarak görmen. Senin düşünce yapının farklı olduğunu göstermez. Sizin gibiler internette 2 eleştiri videosu izlemese bir farkın kalmaz.
Ama öyleler.

Drill'i bilemem ama tesbih sallayıp gezenlere bir tane çakasım geliyor.

1. hayatım boyunca toplasan en fazla 2-3 eleştri videosu izlemişimdir 2. kimsenin birine durduk yere zarar vermeye hakkı yok 3. ben kendimi farklı sanmıyorum. Zaten en normal insan neyin neden olduğunu anlayan ve bilen insan bile benim gibi düşünür. Belliki sen normal insan gibi düşünemiyorsun.
Bunu kıyafet giyiş tarzına bağlamak doğru değil.

Bak o konuda haklısın ama geneli çoğunluğu öyle olduğu için oradan örnek vermek istedim.

Tekrar ediyorum drill veya "drill" takısı takınan çoğu ergen, diğer yaşam formlarını umursamaz ve sebepsiz şiddet verir. Masum kişilere saldırır. Haklarını gaspeder. Özgürlüklerini kısıtlarlar. Kendilerine savrulan tehdit ya da karşı argümanları reddeder. Kafasının estiği şeyi yapar. Zamanında yerini bulamayan tehditler azaltılan ya da az verilen cezalar, bu drill adı altındaki kişiyi şımartır ve kendisini durdurulamaz, engellenemez bir şey sanmaya başlatır. Kendi yaptığının doğru olduğu yalanına inanır. Bu kişiler toplum bağını bozar. Belli bir kesimi kendi tarafına çekip kötü kişilik özellikleri kazandırır. Kendilerinde benzetirler. Bu kişilerin toplumda yerleri olması düşünülemez.

Milletimizin en büyük problemi maalesef. Herkesin yaşam biçimine karışmak zorunda hissediyorlar. Karışmadan duramıyorlar. Size zararı olmadığı sürece insanların yaşamına karışmayın. Bunca derdin arasında dert ettiğiniz mevzulara bakın...

Herkesin hayatı kendine hocam bende anlamıyorum yani sana bir zararı dokunmadığı halde nedir bu öfke🤔

Öylelerse öyleler kendi kafanda aptal de geç.
Bunları 'havalı gözükmeye çalışan aptallar' deyip eleştirince. Onların olduğu durumu yukarında gördğünü sandığında kendini farklı bir kefede falan mı sanıyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı