Online derste kendini komik sanan tipler

BytkTprk

Picopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Arkadaşlar bunları yapan varsa çok komik oluyorsunuz gülmekten ders işleyemiyoruz.

1.Ekranı karalamak: Evet herkes en az bir kere yapmıştır evet bende bir kere yaptım ama tüm ekranı değil. Ekranın köşesine yapmıştım ve zaten sonra yapmadım.

2.Birisini ismini kopyalayıp ekranı çizmek: Bu benim başıma bugün geldi ve bu yüzden ceza aldım. Birkaç kişinin ismini kopyalayıp ekrana ok atıyorlar ve ok atanların ismi gözüküyor. Ve ben arkada forumda takılırken hoca 'Toprak neden ekranı karaladın' dedi ve dersten attı.

3.Mikrofona üflemek: Tam ders işlerken adamın birisi gelip mikrofona üflüyor veya bağırıp geri mikrofonu kapatıyorlar. Madem dersi dinlemiyorsun dinlet bari yahu!

Aklıma bu kadar geldi. Aklınıza gelen varsa ekleme yapabilirsiniz.

Zoom'dan işliyorsunuz sanırım. Ekran çizme de mikrofon açma da izin şekliyle çalışıyor. Host kişi izni vermezse yapamazlar.
Benim şu ana kadar yaşadığım tek sorun hoca yanlışlıkla chat kısmını kapattı. Biz de hiçbir şey yazamadık dersin geri kalanında. Genel olarak chat kısmı ile iletişim kurduk geçen dönemde.

Zoom'dan işliyorsunuz sanırım. Ekran çizme de mikrofon açma da izin şekliyle çalışıyor. Host kişi izni vermezse yapamazlar.
Benim şu ana kadar yaşadığım tek sorun hoca yanlışlıkla chat kısmını kapattı. Biz de hiçbir şey yazamadık dersin geri kalanında. Genel olarak chat kısmı ile iletişim kurduk geçen dönemde.

EBA canlı ders
Bir de isimlerini Polat Alemdar veya Memati gibi isimler yapıp saçma sapan müzikler açan gereksiz tipler var. Dinlemeyip sabote edecek kişiler girmemeli.

Evet gerçekten onlar da ayrı bir toxic

EBA canlı ders.
Hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama program kuruyorsunuz muhtemelen bilgisayara. Birisi geçen dönem konu açmıştı EBA sistemi Zoom altyapısını kullanıyor diye. Yapan kişilerin o kadar salak olduklarını sanmıyorum. Yetki sistemi hiç de zor değil. Hocanız kullanmayı bilmiyordur.

Hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama program kuruyorsunuz muhtemelen bilgisayara. Birisi geçen dönem konu açmıştı EBA sistemi Zoom altyapısını kullanıyor diye. Yapan kişilerin o kadar salak olduklarını sanmıyorum. Yetki sistemi hiç de zor değil. Hocanız kullanmayı bilmiyordur.

Hocam kapatabiliyorsunuz fakat hoca size soru çözdürürken cevabı işaretlemenizi istiyor veya matematik dersinde problemi çözmeyi istiyor. Mikrofon olayı da aynı cevabı söylemek için lazım.

Ben adımı Carl Johnson yapmıştım iki kere. Birinde hocanın çocuğu ağlamıştı. Bende "Ah shit, here we go again." kaydını dinletmiştim. Diğerinde de dersin son bir dakikası hoca "Bir şeyler açın da dinleyelim." demişti. Ben de GTA: San Andreas'ın açılış müziğini açmıştım.

Ben adımı Carl Johnson yapmıştım iki kere. Birinde hocanın çocuğu ağlamıştı. Bende "Ah shit, here we GO again." Kaydını dinletmiştim. Diğerinde de dersin son bir dakikası hoca "Bir şeyler açın da dinleyelim." Demişti. Ben de GTA: San Andreas'ın açılış müziğini açmıştım.

Hocam daha demin aynı yorumu gördüm :D

Yeni konular

Geri
Yukarı