Jahrein'i haklı buluyor musunuz?

Jahrein bildiğiniz üzere eskiden Twitch şimdi nimo TV'de yayın yapan tanınmış bir yayıncı. Oyun videoları, ülke gündemi gibi birçok konuyu ele alıyor. Kendisinin son zamanlarda attığı Tweet'leri ve konuşmaları haklı buluyor musunuz? Ben çoğu konuda fikirlerini haklı buluyorum, özellikle son zamanlarda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet. başka soru?

Ünlüler fanlarına dava açmakla uğraşmaz algımı yıkmış birisidir kendisi. Zaten kendisinide hiç bilmem çünkü izlemedim sayılır.

Jahrein bildiğiniz üzere eskiden Twitch şimdi nimo TV'de yayın yapan tanınmış bir yayıncı. Oyun videoları, ülke gündemi gibi birçok konuyu ele alıyor. Kendisinin son zamanlarda attığı Tweet'leri ve konuşmaları haklı buluyor musunuz? Ben çoğu konuda fikirlerini haklı buluyorum, özellikle son zamanlarda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde pek sevmem kameralara oynayan birisi kendisi fakat bazı konularda bu konuda da haklı tabii ki.

Benim tarzım ve ilgi alanımda değil kendilerinin yaptığı iş. Arada haber olursa ismini duyuyorum o kadar.

Cüneyt ÖZDEMİR'in bir yayınına katıldı geçenlerde. Sokak hayvanları üzerinden para toplayan bir vakfı ifşa etti. Gayet tutarlı açıklamalar yaptı. Oyun sektörünü / yayıncılığı bıraksın, bir an önce siyasete atılsın diye düşündüm o an. Ama sonra bulunduğu konumda sosyal, siyasi meseleleri dile getirdiğinde özellikle yeni kuşak üstünde daha etkili olduğunu fark ettim. Böyle kalsın.

Jahreini severim ama doğru söylemiş. Bu arada Telekom heyecanlandı olsa gerek hemen o tarifeyi kapayıp araplarada 80 TL üzerinden sunmaya başladı paketi.

İnsanların önerilerini, görüşlerini muhalefete bildirebilen, zaman zaman hükûmetin yanlışlarını bile ifşa edip; Twitter'dan düzeltebilen birisi.

Böyle insanlara sahip olduğumuz için şükretmemiz gerekir, şikayet değil. Bu ve bunlar gibi insanlar olmasa, sözümüzü duyacak kimse yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı