Kerem Kınık istifa etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2018'de %10 aldı. Adamakıllı anketlerde İYİP %12 altı almıyor. İyice saçmaladın bence, iddialarını geri çekip özür dilemeni bekliyorum yarım saattir.
Kimden özür dileyeyim? 🥵

Bizden? Başka kimden olacak? Fikirlerini çürüttük ve hala aynı şeyi savunuyorsun. 🐑
Abicim sen de diyorsun İP %10 alacak. Ben buna gülerim. Seçim sonucu belli olsun, sizin dediğiniz olursa Vallaha özür dileyeceğim.

Kimden özür dileyeyim? 🥵
Uğraştırdığın herkesten özür dilemelisin bence. Diledin diledin, dilemedin, forumda trol etiketiyle dolaşırsın.

Ayrıca hala İP'in %10 alamayacağını falan söylüyorsun. Baktığın tek anket Areda ve optimar herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uğraştırdığın herkesten özür dilemelisin bence.
Abicim ben kimle uğraştım ? Bence X aday kazanacak dedim. 🤣🤣
Diledin diledin, dilemedin, forumda trol etiketiyle dolaşırsın.
Kendin bana troll diyorsun.

Ayrıca hala İP'in %10 alamayacağını falan söylüyorsun. Baktığın tek anket Areda ve optimar herhalde.
Ben anketlerle uğraşmam , güler geçerim anketlere. En net sonuç seçimden sonra belli olacak. Anketler üzerinden gidecek olursak Muharrem İnce'nin %7-8 alacağını söyleyen anketler sonradan yok ya %1 falan alır demediler mi?

Son düzenleme:
Taraf tutmuyorum ama gerçekler acıdır.

Anketler olmadığı dönemden kalan türko yorum yapmış. ORC Araştırma 2018'de sadece %0.2 farkla seçimin sonucunu tahmin etti ve Kılıçdaroğlu %51.7 oy alıyor. Diyelim ki hata payı %0.7 olsun yine de %51 alıyor.

Abicim sen de diyorsun İP %10 alacak. Ben buna gülerim. Seçim sonucu belli olsun, sizin dediğiniz olursa Vallaha özür dileyeceğim.
Hocam farkında mısınız bilmem ama İYİP Ekim 2017 kuruluşu olan bir parti. Ve sonraki sene seçim oldu bu adamlar %9,96 aldı. Şu an oradan kat be kat daha çok oy alırlar.
—————————————————————————————————————
Kaynak

Ben anketlerle uğraşmam , güler geçerim anketlere. Anketler üzerinden gidecek olursak Muharrem İnce'nin %7-8 alacağını söyleyen anketler sonradan yok ya %1 falan alır demediler mi?
Bende sana gülüp geçerim.

İnsanları anlamıyorum sizinle aynı fikirde olmayabilir hemen troll damgası.

Aktrollerin yerini oktroller alacak oktroller daha kötü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı