Çözüldü Kernel Power 41 ve whea logger 18 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PenaX57

Hectopat
Merhabalar. Oyundayken ses bozulmaları yaşanıyor ses bozulmaları artınca siyah ekran geliyor ve bilgisayar yeniden açılıyor. Çok sıkıldım bu olaydan. İsterseniz olay görüntüleyicisi raporu paylaşabilirim. Bu hatalardan başka hatalar da var. Mavi ekran almıyorum. Direkt siyah ekran geliyor, ASUS yazısı çıkıyor ve bilgisayar yeniden açılıyor. Çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Nasıl çözebilirim?

Olay görüntüleyici raporu paylaşmanız iyi olur.

Ses sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar güncel olanı yükleyin. Disk ile ilgili hataya da rastladım. Disk için de test yapabilirsiniz. HD Tune ve Sentinel kullanabilirsiniz. HD Tune ile test yaparken Quick Scan kapalı olsun. Kernel Power hatalarına PSU veya düzgün başlatılmayan Windows sebep olabilir. DNS hataları da var. Bunlar sunucu kaynaklı olabilir. DDU ile ses sürücüsünü kaldırdıktan sonra ve yenisini yükledikten sonra DISM aracını kullanın.

Hocam, dün 700W PSU aldım. ancak hala sorun çözülmedi. Format atarsam düzelir mi bu sorun?
DISM aracını kullanıp deneyin. Dediğim gibi disk için de test yapın. Düzelmezse, temiz kurulum ile denersiniz.

DISM aracını kullandım. HD Tune ile de test yaptım. Hala sorun devam ediyor. Sistemim de düşük değil ki neden böyle oluyor anlamıyorum. İşlemcimde sorun olabilir mi acaba hocam?
Zor bir ihtimal hocam. OC falan yaptıysanız geri alıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı