Khontkar Neden Sevilmiyor?

Yahu hala ne dediğimi anlayamadın mı? Bak arkadaşım benim, diyorum ki; buna sanat diyorsanız, buna eleştiri diyorsanız verilen örneklere hakaret olur. Dinleyin, beğenin ama sanat demeyin. İkisinin yan yana geçmesi bile adeta bir saçmalık. Türün bir önemi yok.
Anlayan yok işte dediğini.Okadar haklısın ki.

Bu konuda isminde "khont" olan birisine laf anlatmaya calisan tum insanlari tebrik ediyorum fakat bildiginiz gibi, donanimli birisiyle tartismak zordur fakat cahille tartismak daha zordur. Trap'in dunya capinda 12-21 yas arasinda dinlendigini, hicbir anlam ifade etmedigi ve genellikle bel alti, uyusturucu gibi konularin sacma bir ritimle gevelendigi(?) bir muzik turune nasil saygi duymamizi dusunuyor olabilirler?

Yahu hala ne dediğimi anlayamadın mı? Bak arkadaşım benim, diyorum ki; buna sanat diyorsanız, buna eleştiri diyorsanız verilen örneklere hakaret olur. Dinleyin, beğenin ama sanat demeyin. İkisinin yan yana geçmesi bile adeta bir saçmalık. Türün bir önemi yok.
Allah razı olsun Ağabey. Anlatmaya çalıştığım şeyi anlattın.

Bu konuda isminde "khont" olan birisine laf anlatmaya calisan tum insanlari tebrik ediyorum fakat bildiginiz gibi, donanimli birisiyle tartismak zordur fakat cahille tartismak daha zordur. Trap'in dunya capinda 12-21 yas arasinda dinlendigini, hiçbir anlam ifade etmedigi ve genellikle bel alti, uyusturucu gibi konularin sacma bir ritimle gevelendigi(?) Bir muzik turune nasil saygi duymamizi dusunuyor olabilirler?

Polis pesimde dun nefes aldim etrafimda kari kiz var sükürt süükurttt -khontkar.
Anime izleyenlerin kendisine saygısı yoktur.(!)
Kurtlar vadisi varken anime de neymiş. (!)

Peki kurtlar vadisi müziğinin khontkarin şarkilarindan daha iyi olmasina ne demeli?

Anime izleyenlerin kendisine saygısı yoktur.(!)
Kurtlar vadisi varken Anime de neymiş. (!)
Yahu sanattan bahsediyoruz sen geliyorsun kurtlar vadisi karşılaştırması yapıyorsun ? İyi misin ? Müziği dinleyene laf mı ettik biz. Yapana ediyoruz. Çünkü Sanatçı olmak sorumluluktur. Ne anlatsam sana boş.

Türkçe rap olarak Sagopa'nın ve Ceza'nın eski şarkılarından başka hiçbirini sevmiyorum. Özellikle son yıllarda çokça yeni eleman türedi (veya yeni yeni ünlü oldular), sonuna kadar yapay ses ve iğrenç beat kullanıyorlar dinledikçe kulaklarım ve beynim ağrıyor.

Bence sen bizim yazdıklarımızı okuma zahmetine girmemişsin. Cem karacaya laf ettiğimiz yok. Onlar nirvana sınfında tepede kalsın biz trap konuşuyoruz. Sen diyosun ki note 3 neden rtx 2070 performansı veremiyo?
Sırf bu zihniyet yüzüne son 20 yıldır Türk müziği gelişmiyor. Her zaman üzerine katarak ilerlemeliler. Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray Yabancı Rock müziği alıp Türk halk müziği ve şiirleriyle birleştirip bir akım yarattılar, bir farkları oldu, Üzerine üç beş bir şey koydular. Gidip yabancı sanatçılar gibi yapabilirlerdi ama Türk kültürüne uygun olmazdı. Bizim dilimizin zenginliğine uygun olmazdı. Bilmem anlatabildim mi.

Sırf beat'i için dinlenir.
Var mı Khontkar kadar iyi beat yapabilen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Khontkar' ınki beat ise bunlar ne oluyor?

Birkaç tane şarkısı dışında şarkıları hiç güzel değil. Sürekli herkese laf atıyor. Tepki çekeceğini bildiği şeyler yapıyor. Fakat çok iyi bir prodüktör. Eğer prodüktör olarak kalsaydı belki de şu an daha çok sevilecekti.

+ Olarak sansara disstrack yaptığıni soyledi ve aylar gecti hala yuklemedi.Korkak yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı