Khontkar Neden Sevilmiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada sakın dinlemeyin. Yoksa kendinizi gece gece gelemem diye ağzınıza takılabilir.

Khontkar deyince bu ülkede hemen hemen herkes ön yargıyla yaklaşıyor ve hemen eleştirmeye başlıyor neden böyle bir algı oluştu?
Misal ben Khontkar'ın neredeyse tüm şarkılarını severek dinliyorum, bir arkadaşım gelip ben A kişisini dinliyorum dediğinde ben neden dinliyorsun, iğrenç, güzel müzik yapmıyor vs demiyorum fakat bu güne kadar sosyal Medya'da falan Khontkar dinliyorum dediysem hep bir linç oluşturulmaya çalışılıyor neden?
kadına saygısı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada sakın dinlemeyin. Yoksa kendinizi gece gece gelemem diye ağzınıza takılabilir.
Hidra dinleyen ve Khontkarı sevmeyen biri olarak bunu aşırı rahatsız edici buldum. :D

Rap değil zaten bu Trap. O bayıldığınız Travis Scottlar, Migoslar da aynı şeyi yapıyor haberiniz olsun. "He yok ben Tupac dinliyorum." diyenlerdenseniz Tupac'ın da aynı içerikte sözleri var.
Travis Scott veya Migos ile Khontkar benim için aynı. Tupac de dinlemiyorum. Yani bayıldığım falan yok. Khontkar'ı yurtdışında aynı müziği yapanlarla kıyaslarsak başarılı biri. Tabii buna müzik denilebilirse...

Benim derdim Khontkar ile değil, bu trap denilen saçma şeyi üreten bütün "müzisyenler" ile.

Travis Scott veya Migos ile Khontkar benim için aynı. Tupac de dinlemiyorum. Yani bayıldığım falan yok. Khontkar'ı yurtdışında aynı müziği yapanlarla kıyaslarsak başarılı biri. Tabii buna müzik denilebilirse...

Benim derdim Khontkar ile değil, bu trap denilen saçma şeyi üreten bütün "müzisyenler" ile.
Seneler ilerliyor, müzik güncelleniyor. İnsanlar dertlerinden uzaklaşmak için müzikte eğlence arayışına yöneliyor, böylelikle trap doğuyor yani benim kanaatimce. Ben aynı zamanda Red, Hayki gibi isimleri dinleyende biriyim ama sürekli aynı ruh halinde değilim. Çok üzgün olduğumda Red açarım, canım protest çeker Hayki, buram buram boombap çeker canım oradan bir Batı Yakası albümünü açarım. Kafamı sallamaktan kopartasım gelir trap metal açarım.

Ayrıca hocam müzisyenler diye tırnak içine almışsınız ama haksızlık yapıyorsunuz bence. Bu adam yeni yetme biri değil 2007'de çıkmış boom bap albümü var. Kendini bu kadar egoist göstermese tepki toplamazdı buna katılıyorum. Yine de Killa Hakan gibi isimlerle feat yapıldıktan sonra önyargılar kırıldı bir nebze. Saygılar..

Kendisi rapçi olamaz olamyıcak piyasada: Zen-g falan var bunlar gerçek değil istersen sana teker teker sayayım ve bu adam saygısızın teki.
O yüzden mi saygı duymaktan çekinmediğiniz Killa Hakan, Massaka gibi isimler bu adama projelerinde yer verdi. Yoksa Khontkar şantaj falan mı yaptı koskoca Killa Hakan'a 😳

Dipnot: Rapçi değil Traplord.

Geri
Yukarı