Kick boks kilo verdirir mi?

hocam 2 aya rahat kilo verirmiyim yani biraz demiyimde çok gerginim bu konuda
2 ay zor, ama sıkı bir çalışmayla 3 ay da varırsın 75'e. 75 altına inmemeye çalış. Çok çirkin gözüküyor. İnan bana. Eğer yağdan cok kas olursan, 80-85 kilo bile elli kere iyi görünecektir 60 kilo olmaktan.

Boy uzamaz, sadece daha uzun durursun. 1.70 üstüysen, 60-70 kilolara düşmen seni kemik parçası gibi gösterir. Kilo vermeniz yavaşlamayacak, siz sadece diyetin başındayken sularınızı attığınız için hızlı kilo veriyor hissine kapılacaksınız. Ancak yağ yakımı başladığında, daha yavaş kilo vereceksiniz.Eki Görüntüle 1429697

Alakası yok. 170'lik adam için 70 kilo hiç sırıtmaz. Bizim halkımız genelde gen fakiri olduğu için kilo direkt göbeğe toplanıyor veya bacağa. Sonra kolların çok zayıf falan filan. Ben kendim için konuşayım 15 yaşındayım boyum 176 kilom 60 civarlarında. Ve yağ oranım neredeyse %5. Ancak sırt ve kol kaslarımın hatları belirgin ve iriler. Yani 70 kiloyu kas olarak almak ve yağ olarak almak arasında çok fark var. Kaldı ki 70 kilo ve 170 boyundaki bir insan eğer kilosu yağ anlamında eşit dağılmış ise gayet de fittir.

Selam, ben 3 ay kick boks gitmeyi planlıyorum. 97 kiloyum, kilolu insanım. 16 yaşım var, her gün saat 7 kardio + kik boks + akşam 30 günde kilo verme uygulamasını kullanarsam + ekmeyi kesmek düzenli beslenme Fast food olmadan 3 ayda rahatlıkla kilo verebilir miyim? Bence 2 ayda da yapılır, sizlere sorayım dedim.
Ben 7 ay gittim ve kilo aldım.:d

Bodybuilding ile uğraşmayan 1.70 bir insana 70-75 kilo olmasını önermeniz aşırı komik arkadaşlar. Yağlı kategorisine giriyor. İğrenç, atletik değil.

Alakası yok. 170'lik adam için 70 kilo hiç sırıtmaz. Bizim halkımız genelde gen fakiri olduğu için kilo direkt göbeğe toplanıyor veya bacağa. Sonra kolların çok zayıf falan filan. Ben kendim için konuşayım 15 yaşındayım boyum 176 kilom 60 civarlarında. Ve yağ oranım neredeyse %5. Ancak sırt ve kol kaslarımın hatları belirgin ve iriler. Yani 70 kiloyu kas olarak almak ve yağ olarak almak arasında çok fark var. Kaldı ki 70 kilo ve 170 boyundaki bir insan eğer kilosu yağ anlamında eşit dağılmış ise gayet de fittir.
Yağ oranınızı yanlış ölçtürmüşsünüz. Yağ oranı %5 olan insanları araştırabilirsiniz. 6 yıldır spora gidiyorum, yağ oranım %10,5. Arkadaşın yazdıklarını duymadınız galiba? Ağır antrenman sonrası olacağı 70-75 kilo ideal duracaktır. Boyuma göre 15 kilo fazlam var.(BULK) çoğu insandan fit gözüküyorumdur. Steroid kullanmıyorsan, %5 imkansız altını çizeyim araştırabilirsiniz. Spor salonundakilere güvenmeyin. 60-70 yazmışım. 60 az, ama 70 iyidir. Çoğu sitede ideal kilosunun 66-68 arası olduğu yazar. 75 ol iyi ol.

Yağ oranınızı yanlış ölçtürmüşsünüz. Yağ oranı %5 olan insanları araştırabilirsiniz. 6 yıldır spora gidiyorum, yağ oranım %10,5. Arkadaşın yazdıklarını duymadınız galiba? Ağır antrenman sonrası olacağı 70-75 kilo ideal duracaktır. Boyuma göre 15 kilo fazlam var.(BULK) çoğu insandan fit gözüküyorumdur. Steroid kullanmıyorsan, %5 imkansız altını çizeyim araştırabilirsiniz. Spor salonundakilere güvenmeyin. 60-70 yazmışım. 60 az, ama 70 iyidir. Çoğu sitede ideal kilosunun 66-68 arası olduğu yazar. 75 ol iyi ol.
Hocam kısacası 3aya hazır olurmuyum 70kilo hedefim

Hocam kısacası 3aya hazır olurmuyum 70kilo hedefim
Ağır bir antrenman ile tabii yaparsınız ancak ağır antrenmandan kastım nedir? Her allahın günü, cardio yaparsan, kaslarından gider sönük ve zayıf durursun. Beslenmene dikkat edeceksin. Kesin olursun, olmazsın diye bi' şey yok. Eğer dediklerini yaparsan, olabilir.

Ağır bir antrenman ile tabii yaparsınız ancak ağır antrenmandan kastım nedir? Her allahın günü, cardio yaparsan, kaslarından gider sönük ve zayıf durursun. Beslenmene dikkat edeceksin. Kesin olursun, olmazsın diye bi' şey yok. Eğer dediklerini yaparsan, olabilir.
haftada kaç kez kardio yapmalıyım

Geri
Yukarı