Kılıçdaroğlu: Kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz

2020 itibariyle 60.000 üyesi olduğu düşünülüyor, 300 militan sayısını veren kim? Süleyman Soylu sanırım. Kendisi en son 50-60 üye var diyordu Türkiye'de.

PKK madem bittiyse, neden PKK hala askerlerimizi Suriye'de şehit ediyor? Oturduğun yerden yazmak kolay.

Okumayı öğrenmen gerek. Ben nerede PYD terör örgütü değildir yazdım? Senin için lafımı tekrarlayayım, bu sefer anlarsın umarım.

Kendisine silah-para desteği verilen örgüt, PYD'dir. PKK, resmi olarak böyle bir destek almamıştır.
300 militan kalınca askerlerimizi şehit edemiyor mu? 300 tane militan da deneyimli askerdir, bu zamana kadar hayatta kaldığına göre. Alçakça pusu yapıyorlar, bu yüzden maalesef askerlerimiz şehit oluyor.

Ayrıca PYD, PKK'nın Suriye ayağıdır. Araştırmadan konuşmak kolay tabi.

@cinar_yasarrr gülücük atmışsın, bekliyorum cevabını. Malum kişinin Gladiocu olması zoruna gitti anlaşılan.
Gülücük atmamın sebebi gülmemdir. Gladyocu olduğunu nereden biliyorsun?

300 militan kalınca askerlerimizi şehit edemiyor mu? 300 tane militan da deneyimli askerdir, bu zamana kadar hayatta kaldığına göre. Alçakça pusu yapıyorlar, bu yüzden maalesef askerlerimiz şehit oluyor.

Ayrıca PYD, PKK'nın Suriye ayağıdır. Araştırmadan konuşmak kolay tabi.

PYD-YPG'nin asıl kuruluş amacı, Suriye'de egemenliği ele geçirmek ve Esad rejimini yıkmaktır bilgisiz arkadaş.

Bana 300 tane militan kaldığına dair kanıt göster. 2020 itibariyle 60.000 üyesi olduğu söyleniyor. 300 militanı kaldığına dair net bir kanıt at.

15 yaşındaki bir çocuktan daha bilgili olduğuma emin olabilirsin.

PYD-YPG'nin asıl kuruluş amacı, Suriye'de egemenliği ele geçirmek ve Esad rejimini yıkmaktır bilgisiz arkadaş.

Bana 300 tane militan kaldığına dair kanıt göster. 2020 itibariyle 60.000 üyesi olduğu söyleniyor. 300 militanı kaldığına dair net bir kanıt at.

Sözde kuruluş amacı *

Zamanında 24 Şubat günü İsmail H.K'ya İsrail'e gitti, terörist diyenler bugün Erdoğan'ın İsrail konuşmalarına ne diyor? Gladio'nun planı çünkü. Türkiye'de anti-amerikanizm azaldı.
Zamanında kim tezkereyi 2 kere geçirmek için çabaladı?
Artık öyle bir şey olmuş ki herifler olayı diziye yansıtmış ...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca PYD, PKK'nın Suriye ayağıdır. Araştırmadan konuşmak kolay tabii.

Yahu hangi filmde yaşıyorsun sen? 300 deneyimli askeri kalmış bu zamana kadar hep hayatta kalmışlar cart curt. Film bile değil bildiğin Call of Duty bu. Pkk hala daha binlerce militana sahip, 300 militanı kaldığı falan yok.

Yahu hangi filmde yaşıyorsun sen? 300 deneyimli askeri kalmış bu zamana kadar hep hayatta kalmışlar cart curt. Film bile değil bildiğin Call of Duty bu. Pkk hala daha binlerce militana sahip, 300 militanı kaldığı falan yok.
Koskoca TSK, 300 tane militanı tespit edemeyip öldüremeyecek öyle mi :D. Şaka gibi bu çocuklar cidden. Analarından babalarından konuşmaları duyup, buraya gelip yazıyorlar.

Kendisi PKK'nın önderliğinde kurulmuştur aslında, ESAD rejimini yıkmak için kurulup askerlerimizi niye şehit etsinler?

Türkiye ve Türk Askerleri'ne yapılan saldırılar artık yok sayılır, yaptığımız operasyonlar da çok az sayılır. Bence bu yüzden 300 tane kaldığını düşünüyorum. Zeytin Dalı Operasyonu zamanında çok fazlasını indirdik.

Akıl yaşta değil baştadır. 10 yaşındaki çocuk da senden daha bilgili olabilir, 90 yaşındaki dede de.
Benim düşüncem böyle, bir kaç bin de kalmış olabilir. Ama 60 bin olmadığına eminim. En azından Suriye ve Irak'ta o kadar yok, Amerika, Finlandiya falan dediğimizde belki vardır.

Zamanında 24 Şubat günü İsmail H.K'ya İsrail'e gitti, terörist diyenler bugün Erdoğan'ın İsrail konuşmalarına ne diyor? Gladio'nun planı çünkü. Türkiye'de anti-amerikanizm azaldı.
Zamanında kim tezkereyi 2 kere geçirmek için çabaladı?
Artık öyle bir şey olmuş ki herifler olayı diziye yansıtmış ...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İsrail'e gidince gladyocu mu oluyorsun? İsrail'e karşı çıkıyoruz, Kudüs'e silah desteği veriyoruz ama hala konuşuyorsun. Kurtlar Vadisi bende izliyorum, fakat senin gibi de etkilenmedim. Elbette bildiği şeyler var, fakat abartıyorsunuz siz dizi izlemeyi.
Amerika ile aramızı düzeltmemizin sebebi gladyocu olmamız mı?

Geri
Yukarı