Kılıçdaroğlu: Kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz

388526

Hectopat
Makaleler
3
CHP genel başkanı kılıçdaroğu, kul hakkı yiyenler ile asla helalleşmeyeceğiz dedi.
Ayrıca bu ifadeleri de kullandı:

"Bunlar kaynakların tamamını beşli çetelere veriyorlar, bay Kemal beşli çeteler alacak ve millete vereceğiz. Kul hakkına girenlerle asla helalleşmeyeceğiz.
Kooperatif marketlerde fiyatları düşürdük diyorlar, bu kuruluşun gübre fabrikası var. Eğer düşüreceksen orada düşür. Neden çiftçiyi mağdur ediyorsun?"

Kaynak:

Şu ülkeye gerçekten kaliteli muhalefet lazım.

Oldu birde kul hakkı yiyen ile helaleşecem de tam olsun. :)

Kul hakkı yiyen varsa bu mahkemelik bir suçtur ve ben hakkımı helal ettim demek ile olmaz hesaplaşmak gerekir zaten.
Neyin kaliteli muhalifi tv'ler kaliteli muhaliflere ambargo koyuyor onların konuşmasını hiç yayınlamıyor. TV'ye çıkartmıyor bu algı ile Kılıçdaroğlu sadece muhalefette var algısı yapılıyor. Gördüğüm en kurnaz aktrollerdensin.

Neyin kaliteli muhalifi tv'ler kaliteli muhaliflere ambargo koyuyor onların konuşmasını hiç yayınlamıyor. TV'ye çıkartmıyor bu algı ile Kılıçdaroğlu sadece muhalefette var algısı yapılıyor. Gördüğüm en kurnaz aktrollerdensin.

Ne saçmalıyorsun gene Allah aşkına.

Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunacam diye bu kadar şekilden şekilde girmene gerek yok. Hangi TV kanalına çıkmak istemişte çıkamamış Kemal Kılıçdaroğlu. En olmadı kendi kanalları var gitsin ona çıksın. ( Konunun TV'ye çıkmak ile alakası neyse. Sırf konu değişsin söylediği anlaşılmasın diye çarpıtmaya çalışıyorsun.)

Veya kendi sosyal medya hesapları var. Twitter veya Youtube'a engel mi var bir şey söylemek istediğinde istediği gibi konuşur.

Bu helalleşme muhabeeti bana gram geçmiyor. Helaleşeceğim ayağına HDP'ye selam çakmak dışında yapılan hiç bir şey yok.

Ne saçmalıyorsun gene Allah aşkına.

Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunacam diye bu kadar şekilden şekilde girmene gerek yok. Hangi TV kanalına çıkmak istemişte çıkamamış Kemal Kılıçdaroğlu. En olmadı kendi kanalları var gitsin ona çıksın. ( Konunun TV'ye çıkmak ile alakası neyse. Sırf konu değişsin söylediği anlaşılmasın diye çarpıtmaya çalışıyorsun.)

Veya kendi sosyal medya hesapları var. Twitter veya Youtube'a engel mi var bir şey söylemek istediğinde istediği gibi konuşur.

Bu helalleşme muhabeeti bana gram geçmiyor. Helaleşeceğim ayağına HDP'ye selam çakmak dışında yapılan hiç bir şey yok.
Kaliteli muhalefetten kastım Ümit Özdağ Muharrem İnce gibi ve yahut bağımsız milletvekillerinden bahsettim burada mesajı çarpıtan ben değil sensin.

Yeni konular

Geri
Yukarı