Kilo alamıyorum

Yaşım 13.
Boyum: 1.56.
Kilo: 41.

Kuzenim benden 1 yaş küçük 50 kilo ve 3 veya 4 cm daha uzun herkes onu benim ile karşılaştırıyor kilo almak ve uzamak için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben de 19 yaşımda olmama rağmen senin gibiydim.

Sonra günde 2.5 porsiyon pide ve lahmacunu yiyince bayağı bir kilo aldım. Hatta hem pideyi hem lahmacunu paket yaptırıp, evde lahmacunun arasına kuşbaşılı koyup yemişligim bile var. 52 kiloydum şu anda 60 kiloyum.

Bu dediklerimi yazın yaptım ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 yaşında 1.55-160 civarı ve 40 kiloydum galiba. Gerçekten kemiklerim gözüküyordu zayıflıktan. Şu an 1.76 boyunda 67 kiloyum.

Zamanla eminim oturacaktır. Beslenmene ve uykuna dikkat et. Mümkünse spor yap. Şu an için kilonu takıntı haline getirme gayet ideal. Karşılaştırma yapanları çok takma, her durumda bir açığın bulunur akraba bunlar sonuçta.

13 yaşında 1.55-160 civarı ve 40 kiloydum galiba. Gerçekten kemiklerim gözüküyordu zayıflıktan. Şu an 1.76 boyunda 67 kiloyum.

Zamanla eminim oturacaktır. Beslenmene ve uykuna dikkat et. Mümkünse spor yap. Şu an için kilonu takıntı haline getirme gayet ideal. Karşılaştırma yapanları çok takma, her durumda bir açığın bulunur akraba bunlar sonuçta.
Kendini kıyaslamayı bırak. Daha çocuksun.
Tamam.

Spor kulübüne gidiyorum zaten futbola.

Geri
Yukarı