Kilo alamıyorum

Katılım
2 Nisan 2018
Mesajlar
1.827
Çözümler
7
Yer
İzmir
Süt, muz ve bal karışımı garanti kilo aldırıyor. Spora giderken kütle kazanmak için bu yöntemi kullanıyordum. Spor yaparak yemeyi dene, çünkü spor metabolizmanı hızlandırır ve bu süreçte kilo alıp verebilirsin.
 

Furkan Sr

Centipat
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
34
Erkeğim, boyum 1.61 ama kilo alamıyorum. Hiç sebze yemem ama sebze dışında her şeyi yerim. Ona rağmen kilo alamam. Günde ortalama 600gr tüketiyorum ama yine de fayda yok. Lahmacun olsun 4 tane yerim, makarna olsun tavayı silip süpürürüm. Ne kadar yesem de 1 saat sonra yine acıkıyorum. Evde hafta sonları ve okuldan geldiğimde ne dışarı çıkıyorum ne bilgisayarın başından kalkıyorum. Sadece boş boş sandalyede vakit geçiriyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Spor yapman lazım. Kas kütlesi ile kilo alacaksın.
 

MrGörkem

Decipat
Katılım
11 Aralık 2019
Mesajlar
1.733
Makaleler
1
Çözümler
10
Yer
Nerv
Erkeğim, boyum 1.61 ama kilo alamıyorum. Hiç sebze yemem ama sebze dışında her şeyi yerim. Ona rağmen kilo alamam. Günde ortalama 600Gr tüketiyorum ama yine de fayda yok. Lahmacun olsun 4 tane yerim, Makarna olsun tavayı silip süpürürüm. Ne kadar yesem de 1 saat sonra yine acıkıyorum. Evde hafta sonları ve okuldan geldiğimde ne dışarı çıkıyorum ne bilgisayarın başından kalkıyorum. Sadece boş boş sandalyede vakit geçiriyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Doktora git, ben gittim ve diyabet çıktım.
Hiç kilo alamıyordum olması gerekenden 20 kilo azdım sonra doktora gittim ve diyabet olduğumu öğrendim, kesin tanı koyamam ama olabilir. Bu arada diyabet şeker hastası demek.
 
Yukarı