Çok zayıfım kilo alamıyorum

Çarşamba sonuçları alacağım ve o gün herşey belli olacak. Oradaki doktorun yorumunu aldıktan sonra iş yeri doktoruma göstericem sonuçları, bizzat iş yeri doktoru istemişti zaten. Sonuçlardan haberdar edeceğim sizleri.

Bence hareketsiz kal. Yani biraz Asosyal ol. Mesela PC başında vakit geçirip sürekli yemek yiyebilirsin. (Benim gibi:)) Genelde çoğu kişi hareketsizlikten kilo alır. Bunun çok yiyip yememekle alakası yok. Yediğini hareketsiz kalarak yakmamaya çalış.

Bence hareketsiz kal. Yani biraz Asosyal ol. Mesela PC başında vakit geçirip sürekli yemek yiyebilirsin. (Benim gibi:)) Genelde çoğu kişi hareketsizlikten kilo alır. Bunun çok yiyip yememekle alakası yok. Yediğini hareketsiz kalarak yakmamaya çalış.
Atölye ortamında çalışan birisiyim ister istemez ordan oraya gidiyorum. :)

Keşke kilo transferi gibi birşey olsaydı. Şişmanlar zayıfa verirdi fazlalıkları kimse de şikayet etmezdi.:)
Keşke keşke :)

Göbek transferi yapabiliriz. :D
Sabah sucuklu yumurta yiyorum, okula gittiğimde döner yiyorum akşam geldiğim zaman makarna, tavuk, patates falan yiyorum. Yatmadan önce de sucuk ekmek yapıp yiyorum ama yine de kilo alamıyorum :( Bu arada sucuk BİM' de ki 3 TL lik sucuklar.

Şekerli yerseniz kilo alırsınız. Hareketli insan karbonhidratı yakar. Şekerli şeyler ye kilo alırsın. Çikolata ye sütlü tatlılar ye. Pekmez ve bal ye.Şekerli meyveler ye. Ha kişiden kişiye değişir ama şeker yersen kilo alma ihtimalin yüksek. Not:3-4 kilo alan yeter fazlasına gerek yok. Ben Obezim sağlığım bozuldu. Tansiyon hapı içiyorum her yerim yamuldu. Çok kilo almana gerek yok 3-4 kilo yeter sana. Herkes kilo alabilir kilo alamamak diye bişey olamaz normal bir insanda. Ben çok zayıf olup onlarca kilo alanı gördüm. Babam yakın arkadaşım. Herkes kilo alır basit bir şey kafanı takma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı