Kilo alamıyorum

BBŞ babuş

Picopat
Yer
Babukent
Daha fazla  
Meslek
Babuştuber
Erkeğim, boyum 1.61 ama kilo alamıyorum. Hiç sebze yemem ama sebze dışında her şeyi yerim. Ona rağmen kilo alamam. Günde ortalama 600Gr tüketiyorum ama yine de fayda yok. Lahmacun olsun 4 tane yerim, Makarna olsun tavayı silip süpürürüm. Ne kadar yesem de 1 saat sonra yine acıkıyorum. Evde hafta sonları ve okuldan geldiğimde ne dışarı çıkıyorum ne bilgisayarın başından kalkıyorum. Sadece boş boş sandalyede vakit geçiriyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkeğim, boyum 1.61 ama kilo alamıyorum. Hiç sebze yemem ama sebze dışında her şeyi yerim. Ona rağmen kilo alamam. Günde ortalama 600gr tüketiyorum ama yine de fayda yok. Lahmacun olsun 4 tane yerim, makarna olsun tavayı silip süpürürüm. Ne kadar yesem de 1 saat sonra yine acıkıyorum. Evde hafta sonları ve okuldan geldiğimde ne dışarı çıkıyorum ne bilgisayarın başından kalkıyorum. Sadece boş boş sandalyede vakit geçiriyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Cici bebe dene hocamızın dedigi gibi.

Beslenme saatleriniz değişken galiba. Günde 3 öğün sabit saatlerde yemek yiyin. Karnınız doymadan yemeyi bırakmayın. Sebze de tüketin, mineraller ve vitaminler önemli.

Erkeğim, boyum 1.61 ama kilo alamıyorum. Hiç sebze yemem ama sebze dışında her şeyi yerim. Ona rağmen kilo alamam. Günde ortalama 600gr tüketiyorum ama yine de fayda yok. Lahmacun olsun 4 tane yerim, makarna olsun tavayı silip süpürürüm. Ne kadar yesem de 1 saat sonra yine acıkıyorum. Evde hafta sonları ve okuldan geldiğimde ne dışarı çıkıyorum ne bilgisayarın başından kalkıyorum. Sadece boş boş sandalyede vakit geçiriyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Spora başlaman lazım. Tek çare bu kendimden biliyorum. Kilo alamazdim. Spor ile 8 kilo aldım 5 ayda zorlasam 10 olurdu. Ve hala devam ediyorum spora. Azmedersen her şey olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı