Kilo alamıyorum

Benzetme hakarettir. Kilo veremiyorum diyen insanların konusuna domuz gibi olmuşsun, tır gibisin falan yazsam ne tür tepkiler alırım? "duyar kasma" deyip hakaret etme iznine sahip olamazsınız. İnsanlığı öğreneceksiniz.

Arkadaş kırdıysam zaten yazabilirdi bana sabah sabah amacın nedir insanlık diyor hala sen boş duyar kasmayı bırak.

Ve bir detay vereyim, zeytin yağı ve ayçiçek yağını hayatınızdan olduğunca çıkarın, yerine tereyağı koyun, tost vb. şeyleri bol tereyağlı yiyin, haşlanmış yumurta yeme alışkanlığınızı bol tereyağlı sahana yumurtaya çevirin, yemek bittimie o dibindeki enfes lezzetli kalan tereyağını ekmek ile sıyırın, zaten o tadı aldıktan sonra bir kere yemeyi öğrenirsiniz, ben bu konuda Master'ım, 1.74 boy, 17 yaş, 112 kg, çok kuvvetli bir vücudum var yaşıma göre falanda kiloma görede canavar gibi koşarım iş yaparım, ama kiloluyum tabii ki yine de bayağı, yani gerçek gurmeyim, siz beni dinleyin, tereyağı yiyin, ekmekle tabak tava diplerini sıyırın, eğer yumurtayı yedikten sonra dibinde böyle sıvı olarak içinde hareket eden yağ kalmıyorsa az yağlı yapıyorsunuzdur yumurtayı, bunu da sakın unutmayın, fazladan yağ kalması ve sizin onu ekmekle sıyırmanız gerekiyor.
Hocam aman diyim, özellikle pişmiş tereyağı sağlık için çok zararlı oluyor. Ben sporcuyum (yaş 18, boy 181, kilo 74) elimden geldiği kadar yağ ihtiyacımı kuruyemişlerden ve soğuk sıkım zeytin yağından karşılamaya çalışıyorum. Aşırı yağ kanser, tansiyon hastası falan edebilir. Hiç tavsiye etmiyorum.

Çocuk kilo alana kadar kullansın bence, sıkıntılı hastalıkları var, kısa dönem yağ yemekten kimse şeker tansiyon bilmemne olmaz, ha olursa da keser zaten.

Hocam aman deyim, özellikle pişmiş tereyağı sağlık için çok zararlı oluyor. Ben sporcuyum (yaş 18, boy 181, kilo 74) elimden geldiği kadar yağ ihtiyacımı kuruyemişlerden ve soğuk sıkım zeytin yağından karşılamaya çalışıyorum. Aşırı yağ kanser, tansiyon hastası falan edebilir. Hiç tavsiye etmiyorum.
Tabii bu benim görüşümdür. Sağlık olarak ben böyleyim ve hiçbir ıkıntım yok tansiyon şeker hepsi dengeli hayatında hareket oldukça zaten bozulmaz onlar, dediğim gibi dediim şekilde ye, ama güzel sporunu yap temel nokta o.

Hocam en azından 55 kilo olmanız lazım. Yağlı şeyler tüketmeyin sonra yağ birikir vücunuzda. Kilo alacaksanız sağlıklı almak için diyetisyene gidin.

Çocuk kilo alana kadar kullansın bence, sıkıntılı hastalıkları var, kısa dönem yağ yemekten kimse şeker tansiyon bilmemne olmaz, ha olursa da keser zaten.

Tabii bu benim görüşümdür. Sağlık olarak ben böyleyim ve hiçbir ıkıntım yok tansiyon şeker hepsi dengeli hayatında hareket oldukça zaten bozulmaz onlar, dediğim gibi dediim şekilde ye, ama güzel sporunu yap temel nokta o.
Aşırı yağ tüketiminin kısa ve uzun vadede bir çok zararı vardır hem de tahmin bile edemeyeceğiniz kadar. Siz bu konuda yeteri kadar bilgiye sahip değilsiniz o yüzden insanlara tavsiye verip yanlış yönlendirmeyin. Kilo alınacaksa vücudun dengesini bozarak değil dengeli bir şekilde alınmalı. Eğer arkadaş sizin dediğiniz gibi beslenmeye başlarsa yağ olarak kilo alır ve devamlı yağlanmaya başlar hatta bir süre sonra yağlanmanın bile önüne geçemeyebilir, buda obeziteye kadar gider. Yıllardır spor yapıyorum ve sağlıklı beslenmeyle ilgileniyorum dediklerim bilgi ve tecrübeyle sabittir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı