Kilo almak için Gainer önerisi

Açıkçası gainer yerine mümkünse porsiyonlarınızı arttırabilirsiniz. Gainer olarak HIQ tavsiye ederim.

Açıkçası gainer yerine mümkünse porsiyonlarınızı arttırabilirsiniz. Gainer olarak HIQ tavsiye ederim.

Hocam bende pek kullanma taraftarı değilim lakin beslenme düzenim çok kötü evde yemek yeme huyum pek yok genelde dışarıdan tüketirim ve bir an önce kilo almak istiyorum.

Aktif olarak abim kullanıyor. Sadece bunu kullanmanız yetmeyecek. Spor yapacaksınız, bir tane shake blender'ı alıp yüksek kalorili ürünlerle (örneğin muz, ceviz, şekersiz fıstık ezmesi, süt vb.) shake yapacaksınız ve kusana kadar yemek yiyeceksiniz. Yaşınız kaç?

Aktif olarak abim kullanıyor. Sadece bunu kullanmanız yetmeyecek. Spor yapacaksınız, bir tane shake Blender'ı alıp yüksek kalorili ürünlerle (örneğin muz, ceviz, şekersiz fıstık ezmesi, süt vb.) Shake yapacaksınız ve kusana kadar yemek yiyeceksiniz. Yaşınız kaç?

Yaşım 17 hocam daha önce ki yıllarda gainer vesaire kullanmadan 8 ay spor yapmıştım öğünlerim o zaman çok iyiydi 55 kilo olarak başlayıp 8 ayın sonunda 68 kilo olarak tamamlamıştım sporu bıraktım beslenme düzenim karmakarışık oldu ve şu an 49 kiloyum.

1500 TL en fazla.

Ham madde volac, carbery (optipep) ve fonterra gibi sağlam üreticilerden geliyor. Değer olarak en iyi gainer diyebilirim.

Ham madde volac, carbery (optipep) ve fonterra gibi sağlam üreticilerden geliyor. Değer olarak en iyi gainer diyebilirim.

Öneriniz için teşekkürler hocam düşüneceğim bunu üstte ki arkadaşın attığını alacaktım fakat kreatin kullanmadığım için gereksiz olur diye düşündüm.

Öneriniz için teşekkürler hocam düşüneceğim bunu üstte ki arkadaşın attığını alacaktım fakat kreatin kullanmadığım için gereksiz olur diye düşündüm.

HIQ'ten değer olarak daha iyi nutrade, hammaddelerde yakın seviyede birbirine. Kreatin yok diye gereksiz olmaz kalori alımınıza yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı