Kilo almak için Maltodekstrin mi gainer mi?

1500 suanlik brni diğer ayın 10 una kadar idare etsin sonrasında düzene sokarım hocam.

Hocam hiç düşünmeyin o zaman bigjoyun 5kg bigmass alın Türkiye'nin en kaliteli gainer'ıdır iş yerinde toz saklama kabında götürür içersiniz veya hazırlayıp.
Öyle yapacağım hazırlayıp sabah öğle yemeğinden önce içeceğim.

1500 suanlik brni diğer ayın 10 una kadar idare etsin sonrasında düzene sokarım hocam.
Kod ile 1.300, düşünmeden alabilirsiniz.

Bigjoyunki 5kg 1000TL dostum.

Günde 2 servis 25 gün götürüyor toplam 50 servis.

Kod ile 1.300, düşünmeden alabilirsiniz.

Türkiye'nin en kaliteli 2 markası zaten dostum benim dediğim veya arkadaşın dediğini alabilirsin

Kilonuz gayet normal. Neden kilo almaya çalışıyorsunuz?
173 için 60 kilo düşük bence, kuzenimde neredeyse aynı boyda kiloda vitaminsiz gibi görünüyor sürekli tişörtlerin onda kocaman durduğunu söylüyor. Ben My Supplement in çikolatalı gainerini kullanıyorum 100 gram ölçeğinde 400 kalori 80 karb. 19 gr. protein var. Günlük 4200 kalori ile besleniyorum 800 kalorisini gainerden karşılıyorum işim bayağı kolaylaşıyor. 186 85 kiloyum.

@700853 BigJoy 155,2 karbonhidrat veriyor, HIQ 162 gram. Ayrıca HIQ ham madde kalitesi olarak önde.
Hocam mysupplementin gaineri nasil

173 için 60 kilo düşük bence, kuzenimde neredeyse aynı boyda kiloda vitaminsiz gibi görünüyor sürekli tişörtlerin onda kocaman durduğunu söylüyor. Ben My Supplement in çikolatalı gainerini kullanıyorum 100 gram ölçeğinde 400 kalori 80 karb. 19 gr. protein var. Günlük 4200 kalori ile besleniyorum 800 kalorisini gainerden karşılıyorum işim bayağı kolaylaşıyor. 186 85 kiloyum.
Kullandığın gainer nedir hocam?

Geri
Yukarı