Kilo veremiyorum

zeusaxe

Decapat
Yaklaşık 1 haftadır diyetteyim ama 1 kilo bile veremedim. Günlük kalori ihtiyacım 2500 ben en baba yiyisimde bile günlük 1800 kalori alıyorum ve her gün 2.5 litre su içiyorum. Ekmekte ise bir dilim tam çavdarlı ekmek yiyorum. Onun dışında her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum fakat kayda değer bir sonuç alamadım. Ek olarak 3-4 gündür kahvaltı yapmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 haftadır diyetteyim ama 1 kilo bile veremedim. Günlük kalori ihtiyacım 2500 ben en baba yiyisimde bile günlük 1800 kalori alıyorum ve her gün 2.5 litre su içiyorum. Ekmekte ise bir dilim tam çavdarlı ekmek yiyorum. Onun dışında her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum fakat kayda değer bir sonuç alamadım. Ek olarak 3-4 gündür kahvaltı yapmıyorum.
Sonucu büyük ihtimalle 1 aydan sonra güzelce görmeye başlarsın ama 1 haftada vücut kendini o düzene sokar. Çok bilgili değilim fakat bizim de duyduklarımız bildiklerimiz bu. Kolay gelsin sana.

Ya kalori ihtiyacın yanlış yada aldığın kalori yanlış onun dışı ekmeği çavdar yemen bişey farkettirmiyor.

Öncelikle 1 hafta kısa bir süre. Kalori açığınızı bu şekilde alıyorsanız bol su tüketimi ile kilo vermeniz kaçılmaz olur. Bu süreci 1 ay boyunca devam ettirip o şekilde kontrol etmenizi tavsiye ederim zira görüyorum ki şimdiden stres yapmışsınız ve stres ödem toplamanıza sebebiyet verir.

Suyu biraz daha artırabilir, biraz daha fazla yürüyüş veya koşu yapabilirsiniz ve dediğim gibi 1 hafta gibi kısa bir süreye takılmamanız gerekir. Tavsiyem 1 ay boyunca belirli bir düzende gitmeniz yönünde olacaktır.

Diyetle olmaz bu işler spor yapacaksın.

Geri
Yukarı