Kilo veremiyorum

Bir hamburgeri neden yersiniz? Tabi ki de tadı güzel olduğundan ne kadar şişman edeceğini bilseniz de bu böyledir. Hamburgeri baktığınız gibi spor aletlerine bakın, ha öyle bir imkan yoksa evde de zayıflayabilirsiniz. İnanın bana hamburgere baktığınız gibi o vücuda bakarsanız ve bir kaç ay sonrasını hayal ederek spor yaparsanız pişman olmazsınız.
Kendinizi aç bırakın demiyorum. Örneğin 1000 kalori aldıysanız 2000 kaloriyi gün içinde yakın. Fakat bu demek değildir ki önünüze gelen her şeyi yiyin.

Boyum 1.68 kilom 92 bayağı kiloluyum olmuyor kilo veremiyorum. Aç kalmaya çalışıyorum, onu da başaramıyorum. Spora gitmek istiyorum ailem soğuk bakıyor, ayrıca sonra da bana kilolusun diyorlar. Bıktım cidden hayattan zevk alamıyorum, okulda da aynı durum kilolarım yüzünden pek arkadaşım olmuyor. Herhangi bir kızla konuşamıyorum konuşsam ertesi gün red ediliyorum. Kilo vermiş vermekte olan bilgisi olan abilerim kardeşlerim yazar misiniz? İhtiyacım var
Anlık senin durumundan yazıyorum.Benimde 93 kilom 1.70 boyum vardı şuan 85 kiloyum.1 ay boyunca aç kaldım sadece yulaf yedim öğlen veya akşam günlük 3-4 saat kardiyo yaptım.Benim tavsiyem günlük çok su iç ve yürüyüş,koşu yap.Beslenmene dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı