Kilo vermek istiyorum

SenpaiKangal

Picopat
Selam abilerim dostlarım kendimden bahsedeyim kısaca. Ben 17 yaşında,1.72 boyunda 90 kilo bir lise öğrencisiyim. Ortaokul zamanlarından beridir yuksek kiloluyum. Boyumdan dolayı kilom daha çok öne çıkıyor. Hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı. Sebebi ise kilolarım, artık kendimi değiştirmek istiyorum. İki adım yürüyüp yorulmak istemiyorum. Biliyorum bazı abilerim spora git diyecek aileme spora yazılmak istiyorum diyorum ne işin var sporda gibi kelimeler duyuyorum. Sizlerden yardımcı olacak bilgiler bekliyorum teşekkürler.

Bu durumu ailene de aç. Emin ol onlarda anlayış gösterecektir. Ama ciddi şekilde olsun. İzin yok ise hafif crossfit tarzı basketbol gibi sporlar yapabilirsin. Daha sonrasında ise ağırlık idmanlarına başlayabilirsin. Ama beslenmeni de düzene oturtmalısın.

Bu durumu ailene de aç. Emin ol onlarda anlayış gösterecektir. Ama ciddi şekilde olsun. İzin yok ise hafif crossfit tarzı basketbol gibi sporlar yapabilirsin. Daha sonrasında ise ağırlık idmanlarına başlayabilirsin. Ama beslenmeni de düzene oturtmalısın.
Beslenmede mesela neler yemeliyim yada şöyle akşam şu saatten sonra yeme diyorlar onlar doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı