Kilo verirken deri sarkmasını önleme

Fenas

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bir haftada beş kilo verdim. Yakınlarım çok hızlı veriyorsun derin sarkar diyorlar. Şu an 101 kiloyum, hedefim 75. deri sarkmasını önlemek için neler yapabilirim? Evde 6 kilo dumbell var onlarla çalışsam fayda eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak senin sorunu cevaplayayım. Kardiyo yanında ağırlık çalışmak sarkmayi minimuma indirir. Peki şimdi sana en önemli soruyu soruyorum. 1 haftada 5 KG nasıl verdin ?

İlk olarak senin sorunu cevaplayayım. Kardiyo yanında ağırlık çalışmak sarkmayi minimuma indirir. Peki şimdi sana en önemli soruyu soruyorum. 1 haftada 5 KG nasıl verdin ?
İştahım kesildi eskisi kadar fazla yememeye başladım her gün en az iki saat yürüyorum evde 1000-2000 kere zıplıyorum. Dogant'ın da dediği gibi mekik de çekeceğim. Ben de çok şaşırdım çarşamba tartıldığımda 103'tüm bugün 101. :d

Bir haftada beş kilo verdim. Yakınlarım çok hızlı veriyorsun derin sarkar diyorlar. Şu an 101 kiloyum, hedefim 75. deri sarkmasını önlemek için neler yapabilirim? Evde 6 kilo dumbell var onlarla çalışsam fayda eder mi?
Sağlıklı spor yoluyla sarkma yaşamazsın profesyonel Bodyciyim ve senin hızını aya vurursak biraz hızlı veriyorsu ki bu insülin direncini düşündüğümden söylüyorum.

Sağlıklı spor yoluyla sarkma yaşamazsın profesyonel Bodyciyim ve senin hızını aya vurursak biraz hızlı veriyorsu ki bu insülin direncini düşündüğümden söylüyorum.
Benim vücudum böyle 5 sene önce ameliyat oldum 1 hafta iştahım kesildi yine 6 kilo falan verdim. Hem hızlı veriyorum hem hızlı alıyorum arası yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı