Kilo verme döneminde ayda 2 defa cheat yapmak kilo vermeyi engeller mi?

Ya abicim hep seni görüyorum bu formda kusura bakma ama mr. Olympia mısın nesin? Neden bu kadar çok takıyorsun ye geç podyuma çıkmayacaksın ya.

Hocam sanırım bende travma gibi bir şey oldu.

@Cosmic Pegasus
Konu açmayı bırakıcam ama son kez şına cevap verir misiniz haftada 3 gün spor yapıyprum şuanda beslenmeme full odak devam ediyorum ama yurda geçeceğim için beslenmeye dikkat edemeyeceğim haftada 3 gün spor yaparak ve beslenmeye dikkat etmeyerek böyle olur olabilir miyim

Dosya Ekleri

• IMG_3067.png
    IMG_3067.png
    502,2 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_3066.png
    IMG_3066.png
    329,6 KB · Görüntüleme: 17
uzun süreç gerekli dostum önce sağlam bir kas kütlesi koy sonra diyet yaparsın 6 aydır spor yapıyorsun herhalde 1.5 yıl daha sağlam bir bulk çalış sonra yeterli kütle yapmayı başardıysan diyet yaparsın dediğim hem yağ yakıp hem kas kütlesi yapılmaz kas kütlesi yapmak için bulk yapacaksın sağlam yiyeceksin

@Cosmic Pegasus hocam haftada 3 gün antrenman yapmam attığım vücutlar için yeterli olur mu?
Yurt beslenmesi ile bu tarz vücutlar ve hafif karın kasları yapılabilir mi?
Olur kardeşim olur yeterli olur karın kası istersen günde 100000 tane mekik çek genede yağ oranın düşmeden gözükmez sen bırak karın kasını falan sağlam bir bulk la kas kütlesi yap gerisi sonra ve ayrıca çok da kafaya takma

Geri
Yukarı