Kilo verme sürecim

Keşke bırakmasaydanız. Bende 14 yaşındayken yağlı bir bireydim. Spor salonuna yazıldıktan sonra hayatım değişti. Şu an 16 yaşındayım 11.sınıfa gidiyorum bence zaman ayırabilirsin hızlıca bir spor salonuna yazıl. Her türlü seni üste çıkarır bu durum.
Dersler yüzünden pek vaktim olmuyor fakat eve spor aletleri alıp evde boş vakitlerimde spor yapacağım hocam. Ve ailem spor salonuna şu anlık izin vermiyor eğer sınav notlarım yüksek olursa 1.dönem o zaman izin verecekler hocam işim biraz yaş yani.

Bahaneler üreterek kendinizi kandırmayın lütfen.
Ne bahanesi hocam siz liselerde derslerin ne kadar zorlaştığını biliyor musunuz? Zaten lisede dersler ortaokuldan ayrı zor alışma süreci vs. derken birde gelen bu kurallarla dahada zorlaştı bahane demek yerine biraz anlamaya çalışın lütfen.

Keşke yanıtları okumasaydım popüler kültürün yolcusu olmuşsunuz. Para harcayacak başka birşey bulabilirsiniz o supplementleri içince havalı olunmuyor veya vay be adam 350kg basıyor denilidiğinde de havalı olunmuyor.

Keşke yanıtları okumasaydım popüler kültürün yolcusu olmuşsunuz. Para harcayacak başka birşey bulabilirsiniz o supplementleri içince havalı olunmuyor veya vay be adam 350kg basıyor denilidiğinde de havalı olunmuyor.
Günlük protein ihtiyacı Türkiyede protein tozu olmadan nasıl karşılanacak hocam? Ayrıca farklı supplement kullanmayı düşünmüyorum zaten.

Supplement neden abartılıyor ki. Bildiğin ekstra takviye git eczaneden al daha iyi.

Spor yapmayı bırakmak zorunda kaldım çünkü 9.sınıfa geçtim ve malum ekstra zorlaştı vakit ayırmak zor oluyor fakat sınavlardan sonra geri başlayacağım. Geçenlerde tartıldığımda 96.95 çıktım yani sporu bırakmış olmama rağmen hafif hafif yine veriyorum. Artık kola tüketmiyorum canım çok isterse nazo satın alıp içiyorum kalorisi çok düşük. Sevdiğim yiyeceklerden yine vazgeçmedim kalori hesabı yapıyorum. Ve sporu bıraktığım için vücut sanırsam çok kolay ödem tutmaya başladı bir gün 98 çıkarken diğer gün 96 çıkabiliyorum.

Bahane edecek başka şeyler bul 9. sınıfa geçtim diyor ben YKS'ye hazırlanıyorum ve disiplinle hem dersimi hem sporumu yapıyorum hatta şu an salondayım.

Bahane edecek başka şeyler bul 9. sınıfa geçtim diyor ben YKS'ye hazırlanıyorum ve disiplinle hem dersimi hem sporumu yapıyorum hatta şu an salondayım.
Hocam düzgün okudunuz mu? Salona gidemiyorum diyorum hatta eve spor aleti bile alamıyorum diyorum bunun için ders notlarımı yüksek tutmalıyım diyorum.

Hocam düzgün okudunuz mu? Salona gidemiyorum diyorum hatta eve spor aleti bile alamıyorum diyorum bunun için ders notlarımı yüksek tutmalıyım diyorum.

Hocam eğer en azından başlangıç için iki tane 5kg dumbell alamıyorsanız zaten aç kalıyorsunuzdur aile izin vermemesi dersler falan boş gün 24 saat 1 saat antrenman a ayıramıyor musunuz veya 24 saat sürekli ders çalışıyorsanız orası ayrı tabii.

Hadi 0 sınız diyelim evde şınav mekik crunch gibi şeyler yaparak az da olsa kendini geliştirebilirsin.

Hocam eğer en azından başlangıç için iki tane 5kg dumbell alamıyorsanız zaten aç kalıyorsunuzdur aile izin vermemesi dersler falan boş gün 24 saat 1 saat antrenman a ayıramıyor musunuz veya 24 saat sürekli ders çalışıyorsanız orası ayrı tabii.

Hadi 0 sınız diyelim evde şınav mekik crunch gibi şeyler yaparak az da olsa kendini geliştirebilirsin.
Alabiliyorum hocam fakat ailem izin vermiyor dediğim gibi çünkü onlarla çok vakit harcayacağımı, tüm günümü onlarla geçirip derse az vakit ayıracağımı sanıyor. Ve şınav , mekik gibi hareketler yağ yakma egzersizi değil diye biliyorum belki yanlış biliyor olabilirim.

Geri
Yukarı