Kilo vermek istiyorum

Konuyu açalı 2 ay geçmiş, sende kilo verebilecek ışığı göremedim. 😂

Aslında şöyle oldu ben sabahları koşu ve yürüyüş yapıp uyku düzenimi oturttuktan sonra diyete de başlayıp bu işi hallederim diyordum. Sonra dizimde menüsküs yırtığı çıktı. Koşmak kesinlikle yasak ki zaten yasak olmasa da ağrı ve acı oluyor o yüzden biraz böyle oldu yoksa ışık var yani 😂

@mustafa uz koşmaya gerek yok hocam, sabah aç karnına egzersiz patlatıp ardından yürüyüş yapın, zamanla göbek ve kalça erimeye başlar.
Spor salonuna gidiyorsanız koşu bandında eğimi yükseltin, dizi zorluyorsa elden bir şey gelmez.

Mesela ben de ayı gibi yiyorum, 1.77 boy ile 85 kilo oldum, 2-3 ay spor salonuna giderek 10-15 kilo vereyim diyorum. :)

Bana @melihasln26 Instagram hesabımdan ulaşırsanız yardımcı olabilirim.
En kısa sürede zayıflamanıza yardımcı olacağım :)
@mustafa uz koşmaya gerek yok hocam, sabah aç karnına egzersiz patlatıp ardından yürüyüş yapın, zamanla göbek ve kalça erimeye başlar.
Spor salonuna gidiyorsanız koşu bandında eğimi yükseltin, dizi zorluyorsa elden bir şey gelmez.

Mesela ben de ayı gibi yiyorum, 1.77 boy ile 85 kilo oldum, 2-3 ay spor salonuna giderek 10-15 kilo vereyim diyorum. :)

Dostum spor yaparak sadece yağlarınızı kasa dönüştürürsnüz bu da kilo vermeye girmiyor sizdemi kilo vermek istiyorsunuz?

Dostum spor yaparak sadece yağlarınızı kasa dönüştürürsnüz bu da kilo vermeye girmiyor sizdemi kilo vermek istiyorsunuz?
Yavrum, yağ kasa dönüşmez ki? 😂

Öyle bir şey olsaydı 250 kilo olan obez Ahmet, kilo verince fit bir vücuda sahip olurdu ve podyumlarda birincilik elde ederdi. 😂

Yavrum, yağ kasa dönüşmez ki? 😂

Öyle bir şey olsaydı 250 kilo olan obez Ahmet, kilo verince fit bir vücuda sahip olurdu ve podyumlarda birincilik elde ederdi. 😂

Orada bahsettiğim şeyi yanlış anlamışsınız öncelikle yağları eritip ardından kasa dönüştürmek manasında ancak bunu da kilo vererek yapması lazım kilo vermesi içinde spor ile 5-6 ayda anca veriliyor.

Orada bahsettiğim şeyi yanlış anlamışsınız öncelikle yağları eritip ardından kasa dönüştürmek manasında ancak bunu da kilo vererek yapması lazım kilo vermesi içinde spor ile 5-6 ayda anca veriliyor.
Cümleyi kafanızdan geçirdiğiniz gibi kurmayca farklı anlamlar çıkabiliyor hocam. 😂

Bende de üşengeçlik var, bir şeyi uzun uzun izah etmek yerine kısa ve net cümleler ile kurmaya çalışıyorum gündelik yaşamda.
Birisi uzun uzun konuşunca daralıyorum. :)

Yağlı olmana rağmen de kas kütleni arttırabilirsin, olay tamamen kesenin ağzına bakıyor.
Bulk döneminden sonra bir gün yüksek sonraki gün düşük karbonhidrat alacağın bir diyet yaparsın yağ oranını düşürürsün olur biter. :)

Geri
Yukarı