Kilo vermek boy uzamasını sağlar mı?

AlevnaX

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben kilolu biriyim ama kilo vermek için 12 gün önce diyetisyene ve fitness salonuna gittim. İlk haftadan 3.1 kilo verdim; bunun 2 kilosu yağ, 1 kilosu ödemdi.

Ben her hafta en az 2, en fazla da 3.5 kilo vereceğime inanıyorum ve daha vermem gereken 45 kilo yağ var. Boyum 167 cm, ben bu kilonun hepsini verirsem boyum 180 cm'yi geçer mi? Yaşım da 16.

Merhaba, ben kilolu biriyim ama kilo vermek için 12 gün önce diyetisyene ve fitness salonuna gittim. İlk haftadan 3.1 kilo verdim; bunun 2 kilosu yağ, 1 kilosu ödemdi.

Ben her hafta en az 2, en fazla da 3.5 kilo vereceğime inanıyorum ve daha vermem gereken 45 kilo yağ var. Boyum 167 cm, ben bu kilonun hepsini verirsem boyum 180 cm'yi geçer mi? Yaşım da 16.
Kilonuz 45 Kg mi?

Kaç kilosun şu an, anlamadım ki.

Ben her hafta en az 2, en fazla da 3.5 kilo vereceğime inanıyorum ve daha vermem gereken 45 kilo yağ var. Boyum 167 cm, ben bu kilonun hepsini verirsem boyum 180 Cm'yi geçer mi? Yaşım da 16.

180 geçer mi bilmem ama 175'i geçer gibi.

Boyunuz uzar mı bilmem ancak 65'ten aşağı düşmemeye karar verin. Eğer hala yağ görüyorsanız 65 KG'da, "Recomp" yapın.
Recomp nedir; günde kilo sabit tutmak için gereken kalori kadar yiyip bol bol egzersiz yapmak demektir.

Ek olarak çok tartıya bağlı kalma. Tartıda ki sayı önemli değil. Önemli olan dış görünüşte bir şeylerin değişmesi. Tartiya ayda felan çık. Bir de çok kilo düşme boyunla orantılı kilo ver. Kimseyi takma sabırlı ol sonucunu alacaksın.

Geri
Yukarı