Kilo vermek için program önerisi

Nicht

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle boyum 1.90. kilom 89 idi 98 oldu. Amacım yani hedefim yazın kilo vermek. Ne yapmalıyım ya da daha önce diyet listesi falan olanı varsa benimle paylaşabilir mi? Yaz sonuna 80 kilo olmak istiyorum. Tüyoda olabilir. Basketbolla ilgileniyorum. Yağsız toplam kütlem 80.2kg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle boyum 1.90. kilom 89 idi 98 oldu. Amacım yani hedefim yazın kilo vermek. Ne yapmalıyım ya da daha önce diyet listesi falan olanı varsa benimle paylaşabilir mi? Yaz sonuna 80 kilo olmak istiyorum. Tüyoda olabilir. Basketbolla ilgileniyorum. Yağsız toplam kütlem 80.2kg

Reis biraz zor ama cok iyi bir sistem var un hazir gida şeker 1 ay boyunca yasak günde 2 öğun yiyosun saatleri var 12 - 1 / 6 - 7 saatlerinde yemek yiyeceksiniz yemekten yarım saat önce su alımı yapiyosun yemekten sonra 1 saat sonra su tuketmeye basliyosun yemek sirasinda cay - su falan tuketmiyorsun bir de haftada 1 gün oruç tutuyosun yürüyüş falan yapıyorsun ya da 20 dk bisiklet suruyon(ben sahsen bisiklet surmustum) ben bu sekilde 1 ayda 15-20 kg verdim boy 170 falandi kilo 90'di sanirim 75 -80'i gorduydum biraz zor ilk gunler ama alisinca cok rahat oluyor bu sistemde istediğin kadar yemek ye kilo olmuyor sadece pirinç un seker ekmek falan anlarsin bu tip seylerden 1 ay mahrum kaliyon.

Yeni konular

Geri
Yukarı