Okulda zorbalığa uğruyorum

9.sınıfım başta konuşsam okuldan atılımlarda dışarıda kesin beni bulurlar arkaları sağlam bayağı.
Hiçbir şey olmaz polise git kameralar ile evlerine belge gelsin akılları tutuşur. Meslek lisesi mi? Okul değiştirmeni öneririm bu arada bu elemanların olduğu okuldan hayır gelmez.

Anadolu lisesi sadece beni de değil bunlar 3 -4 kişiler ben hariç 2 -3kişiyi daha dövüyolar.
Hepiniz aileleriniz ile konuşun, toplanıp birlikte idareye sonra polise gidin. Bakalım bir daha yapabilecekler mi? Bu tipler iki abisi var diye ahkam keser. Karakola çağırılınca babası sabah kadar pataklar, abileri de kaybolur.

Alternatif çözümü ise ilgin varsa dövüş sporlarına yönelebilirsin kendini savunmayı öğrenirsin hiç şaşmaz bu zorbaların hepsi içi boş tenekelerdir bir kere dövdün mü bir daha cesaret edemiyorlar.

Benim 2 katım kadar kocamanlar.

Neyi anlamıyorlar hocam?

Tamam diyorlar öğretmene devam ediyorlar.

Hepiniz aileleriniz ile konuşun, toplanıp birlikte idareye sonra polise gidin. Bakalım bir daha yapabilecekler mi? Bu tipler iki abisi var diye ahkam keser. Karakola çağırılınca babası sabah kadar pataklar, abileri de kaybolur.

1'i önceden polise gitmiş böyle bir şeyden akıllanmayan bir tip bende anlamadım.

Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.

Korkma karsı cık o çocuklara en kötü dayak yersin onda da darp raporu alırsın adamların lisansı yanar hayatlarını kaydırırsın polisin yanında süt kesilirler yedigin dayak 1 hafta seni kötü yapar sonra kurtulursun.

Korkma karsı cık o çocuklara en kötü dayak yersin onda da darp raporu alırsın adamların lisansı yanar hayatlarını kaydırırsın polisin yanında süt kesilirler yedigin dayak 1 hafta seni kötü yapar sonra kurtulursun.

Bundan önce yüzümde okul günü bitene kadar parmak izi vardı ensemde ve yanağımda.

Geri
Yukarı