Kilo vermek için yulaf benzeri besin önerisi

44Nihat07

Kilopat
7-8 aydır düzenli spor ve diyet ile yaklaşık 25 kilo verdim. En azından 6 kilo daha vermem gerek ideal kilo için. Ama hem maddi olarak yazın olduğu gibi et alamıyorum, hem de diğer diyetsel besinlerden (sebze, kurubakla) sıkıldım. Bana marketten alabileceğim ve öğün olarak tüketebileceğim besin önerir misiniz? Kendim baktım granola veya diyet mısır gevreklerinde şeker var ve az miktarda da değil. Yulaf en doğru seçenek olabilir ama tadı bana aşırı kötü geliyor yiyemiyorum ne kadar denesem de.

Nasıl verdiniz 25 kilo :D bana da yardımcı olun :D

Psikoloji önemli bu durumda, eğer duygusal açlık yaşamıyorsanız çok kolay. Standart yemek listesi ( sabah haşlanmış yumurta, öğlen et, akşam sebze gibi ve ara öğünlerde meyve, yoğurt) bunun yanında her sabah kalkar kalkmaz aç karnına 1 saat kardiyo (ben bisikletten yana kullandım seçimimi) ve bunu düzenli uygulamak. Yardımcı ürünlerde var arada kullanabilirsiniz ama kesinlikle diyet ve spor olmadan işe yaramaz, diyet ve sporun etkisini %5-10 arttırır en fazla. Onlar da spor öncesi ve sonrası cla, spor öncesi l-carnitine, yemek sonrası burner ve kendinizin yapacağı detoks suları gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı