Rehber Kimler Xbox almalı kimler PlayStation almalı?

Arkadaşlar sizce PC için Xbox Series X gamepad mi DualSense mi arada 400 500 TL fiyat farkı var.
Xbox kolları PC için tam uyumlu oluyor, bütün oyunlarda tak çalıştır. Dualsense her oyunda tak çalıştır olmuyor, bu oyunlarda Xbox driver'ı kurup bu şekilde tanıtmanız gerekiyor. Tuş dizilimi ve titreşim farklılaşıyor. Xbox kolu PC için daha mantıklı olur.

Arkadaşlar sizce PC için Xbox Series X gamepad mi DualSense mi arada 400 500 TL fiyat farkı var.
Hocam hangisine alıştıysanız onu alın. Ve bu konu burayla doğrudan bağlantılı değil hocam.

Ben PC'de DualSense kullanıyorum ama araya 3.parti program koymadan kullanıyorum. Steam sağ olsun her oyunda dualsensi çalıştırıyor 0 sorunla her oyunu oynuyorum ama Epic öyle değil Epic gelişmemiş bir köy.

Nasil PS oyunlarina gore kotu Forza Horizon hiçbir PS oyunundan kotu degil.

Nasil PS oyunlarina gore kotu Forza Horizon hiçbir PS oyunundan kotu degil.
Hocam @Aspect15 hocam 1 haftadır piyasada yok. Onu düzelticektik ama çevrimiçi olmadı. Üslubunuzu lütfen daha güzell kullanın.

PS4 ve Xbox 1 sahibi olarak benim tecrübelerim genel yorumların tam tersi yönünde bence kol konsunda PS daha iyi hoparlör dokunmatik alan jiroskop falan var (kullanan oyun çok az gerçi) özel oyun konusunda ise Xbox çok çok çok daha iyi çeşitli farklı oyunları var Xbox exc olarak sunset OverDrive'dan Dead Rising'e Quantum Break'ten Forza Horizon'a hepsi farklı oyunlar PS de ise aynı oyunun Reskin'leri hepsi birer Last of Us kopyası.

PS Exc'leri arasında ben bir tek Last of Us'ı ve Spider-Man'ı sevdim geri kalanı aşırı sıkıcı (hele God of War eziyet) ve aynı oyunlar hepsi ya koridorda düşman vurmalı/kesmeli sinematik TPS'ya da Horizon gibi kötü birer Ubisoft çakması Uncharted'in ilk 3 saati eğlenceli ama açık dünya mı ne olduğu kisımdan itibaren tempo cok bozup sıkmaya başlıyor hikaye olarak da bütün excler rezalet tüm sinematikleri skip edin oynayacaksanız Uncharted yerine Tomb Raider cok daha iyi bir alternatif.

Pilli kolu ben her zaman artı puan olarak yazıyorum. Hem 10 saat sonra kabloya maruz kalmıyorsunuz hem de bataryaların ömrü zamanla azalıyor. Fakat aynı pilden satın aldığınız sürece aynı pil ömrünü alırsınız.

Bende pilli kol daha avantajlı yazacaktım da Xbox fanatiği olduğum ortaya çıkmasın diye atlamadım.

Abi bakıyorum pill bitmiş çat direk yedek pili takıyorum oyun keyfine devam. Sürekli pil alma derdim de yok şarj dolduruyorum. Geçen gün piller bitmiş. Oyunun ortasında kaldım kabloyla oynamaya başladım hiç rahat edemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…