Kırık diş kasası tekrardan yükselir mi?

O kasa maçlardan düşüyor. O yüzden fiyatının düşmesi normal. Kırık diş kasası ise artık asla düşmeyecek. Farklı şeyler.

Kusura bakmayın, o olayı bilmiyordum. O zaman kasanın, bekletilmesi daha mantıklı olur gibime geliyor.

Bana 7.50 veya 8 TL yeterli bir an önce satmam gerek. Bundan dolayı sordum.

Bir anda yükselmez hocam, 403bin tane ilan var. 7 Gün önce fiyatı 8,37 iken şu an 4.72TL.

5TL'ye satışa koyan insan çok görüyorum, 2-3 hafta 5TL'de kalır ondan sonra 6-7-8TL görür gibi.

Siz yinede bana çok güvenmeyin, sadece tahmin. :)

Bir anda yükselmez hocam, 403bin tane ilan var. 7 Gün önce fiyatı 8,37 iken şu an 4.72TL.

5TL'ye satışa koyan insan çok görüyorum, 2-3 hafta 5TL'de kalır ondan sonra 6-7-8TL görür gibi.

Siz yinede bana çok güvenmeyin, sadece tahmin. :)
İnşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kasadan skinler çıkıp fiyatlar düşmeye başladıkça Operasyon kasası yavaş yavaş yükselecektir. Oyuna yeni kasa gelmiş ve içinden çıkan en kötü skinler bile para ediyorken çoğu kişi operasyon kasasını açmayı tercih etmez.

60 adet Yaban Ateşi Operasyonu kasası aldım. Fiyat uygun olduğu ve üzerinden bi hayli zaman geçtiği için. 1 sene civarı bekleteceğim. Kırık Dişe çok talep oldu.Yükseleceğini düşünmüyorum umarım yanılırımda kar edersiniz:)

Son düzenleme:
60 adet Yaban Ateşi Operasyonu kasası aldım. Fiyat uygun olduğu için acaba yükselir mi diye 1 sene civarı bekleteceğim. Kırık Dişe çok talep oldu yükseleceğini düşünmüyorum umarım yanılırım:)

İlk çıktığında 36.52 TL imiş fiyatı. Şu an 2.60 civarı fiyatı. İçinden çıkan eşyalara da çok talep yok. Bıçak olarak da Bowie Knife çıkıyor, o da çok talep gören bir bıçak değil. Kısacası geleceği çok parlak bir kasa olduğu söylenemez. Pek kâr edeceğini sanmam.

İlk çıktığında 36.52 TL imiş fiyatı. Şu an 2.60 civarı fiyatı. İçinden çıkan eşyalara da çok talep yok. Bıçak olarak da Bowie Knife çıkıyor, o da çok talep gören bir bıçak değil. Kısacası geleceği çok parlak bir kasa olduğu söylenemez. Pek kâr edeceğini sanmam.
120-130 civarında bir bakiyem kalmıştı Berlin 2019 Parlak kapsülleri için alım yapıyordum farklılık olması için aldım. Berlin 2019'lardan istediğim karı da elde edemedim ama neyse:) Elimi attığım yer kuruyor.

120-130 civarında bir bakiyem kalmıştı Berlin 2019 Parlak kapsülleri için alım yapıyordum farklılık olması için aldım. Berlin 2019'lardan istediğim karı da elde edemedim ama neyse:) Elimi attığım yer kuruyor.

Çok ölü bir kasa bence, 2016'da çıkan bir operasyon kasasının fiyatı hala 2 lira civarlarında ise çok da bir şey beklememek lazım, fiyatı sabit seyreder bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı