Kırık iPhone 12 alınır mı?

Arkadaşlar Android vs iPhone kavgası yapmayalım lütfen neden Android istemediğimi gayet net açıkladım. Kırık IPhone'a yoğunlaşsak nasıl olur?

Kaç katı piksel farkı var onu da göz önüne alsaydınız keşke o zaman objektif olduğunuza ikna olabilirdik. 5 yıllık S7 Edge de donmuyor tahmin ettiğiniz gibi. Güncelleme bitince çöp olmuyor iPhone gibi hatta ROM kurarak güncellik takıntısı olanları da memnun ediyor.

5 yıllık S7 Edge donmuyor mu? Arkadaşım yanımda S7'yi duvara fırlatmasa inandırdım belki. Pixel farkı olduğu kadar batarya farkı da var zaten. Yani pixel farkı az olan 12 Mini de rahat bir şekilde geçiyor. Elimdeki S10e bol bol takılıp çöküyor, ilk başta S10 kullanıcısıydım ki onda çökmeler çok sık olmasa da takılmalar konusunda pek bir fark yoktu. Günlük kullanıcıyım Real Racing hariç oyun oynamıyorum. Şimdi hiç oynamıyorum. O yüzden boşuna bir şey anlatmanıza gerek yok bilen biliyor zaten. Andorid kısmında sağlam kalan tek dağıtım Oxygenos ki OnePlus TR'de ucuz versiyonlarını satmıyor. MIUI çöpünden bahsetmiyorum bile. Exynos'un telefonu pişirme mevzusu da var tabii ki. Zamanında XR alacağıma S10 almıştım ki bin pişmanım. Samsung şimdiden telefona eski muamelesi yapmaya başladı. Ayrıca tonla para verip bir de ROM ile mi uğraşacağım? Hadi ben yapabiliyorum normal kullanıcı ne yapacak? Sizi bilmem ama ben bu saaten sonra tonla para verdiğim telefonun 2 sene sonra çöpe atılmasına ve ikinci elde yarıdan fazla değer kaybetmesine göze almam. Geliştirici değilseniz Andorid üst modellerde pek alınabilir değil. Bir de 100X Zoom fetişiniz yoksa tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram management olsun arkada 3-5 uygulama açıkken iPhone'un en sevdiği test olan Geekbenchde yarı yarıya performans vermesi olsun çöp MIUI ultra stabil harika İOS'un içinden geçiyor. Ama Android 2 yıla çöp olur, S7 duvara vuruyorum devam et böyle. Ayrıca konu sahibinin son mesajı üstüne bunu atman da ne kadar aklıselim olduğunun göstergesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Android vs iPhone kavgası yapmayalım lütfen neden Android istemediğimi gayet net açıkladım. Kırık IPhone'a yoğunlaşsak nasıl olur?
Hocam fiyat pazarlık da yapılırsa çok güzel. iPhone alırken dikkat etmeniz gerek hususlar var onlara bakın. Öyle alın telefonu. Arka camı da yaptırırsınız.

@win98 göz ardı listeme hoş geldin

Ram management olsun arkada 3-5 uygulama açıkken iPhone'un en sevdiği test olan Geekbenchde yarı yarıya performans vermesi olsun çöp MIUI ultra stabil harika İOS'un içinden geçiyor. Ama Android 2 yıla çöp olur, S7 duvara vuruyorum devam et böyle. Ayrıca konu sahibinin son mesajı üstüne bunu atman da ne kadar aklıselim olduğunun göstergesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Senin gibilere cevap vermek gerekiyor bazen. Yazık fanboy.

Sadece şunu diyorum, 9 bin TL'ye gayet iyi bir Android telefon alınabilir. Kısaca bir baktım özelliklerine, batarya 2800.. Sadece iPhone olmasını istiyorsanız bence sıfır alın başka model? Belki telefon yurt dışı malı? Daha fazla detay verir misiniz ve fotoğrafları varsa yükler misiniz?
*Ekleme: Bilerek 9 bin TL yazmış olabilir de satıcı. 7 bin TL'ye bile olmadı 7.5, alırsınız almayı istiyorsanız. Ancak önerim eğer Android ile alakalı antipatiniz yoksa gayet iyi özelliklerde telefonlar var bu fiyata, batarya, işlemci, RAM vs.
Kankam işletim sitemi farkı iphone 7 kullanıyorum ben 2gb ram var 6-8gb 2 senelik android lerke kıyaslanamaz hala gücü

Yeni konular

Geri
Yukarı